Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39459 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

outlook i pozostawienie wiadomości na serwerze , DeK 2/10/06 13:35
Outlook ma opcje "pozostaw kopie wiadomości na serwerze" czy działa tyo na takiej zasadzie, że druga osoba mogła by ta wiadomość pobrać po tym jak pobrałem ją ja? Czy ta kopia jest jakoś odznaczana jako pobrana i niemożliwe jest pobranie jej drugi raz?
Chodzi mi o korzystanie z jednej skrzynki pocztowej przez dwie osoby.

  1. Jest to jak najbardziej mozliwe , Flo 2/10/06 13:38
    Za kazdym razem jak pobierasz wiadomosc z outlooka, na sererze zaznaczana jest jako przeczytana, a outlook juz chyba lokalnie zapisuje sobie ze ta wiadomosc juz pobral. Tak wiec jezeli korzystabys z innego outlooka tzn na innym kompie to wszystkie wiadomosci beda pobrane niezaleznie od tego czy byly juz wczesniej pobierane.

  2. Zrozumiałam tylko to drugie pytanie , Agnes 2/10/06 13:40
    i odpowiem, że kopię pozostawioną na serwerze można ściągnąć, nie jest to nigdzie zaznaczone, że już raz była pobierana.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. odpowiedzi , Grocal 2/10/06 13:50
    > czy działa tyo na takiej zasadzie, że druga osoba mogła by ta wiadomość pobrać po tym jak pobrałem ją ja?
    Z innego konta/programu/komputera - owszem.

    > Czy ta kopia jest jakoś odznaczana jako pobrana i niemożliwe jest pobranie jej drugi raz?
    Nie jest oznaczana na serwerze, ale jedynie program WIE, ktore listy juz pobral a ktore nie, ale NIE WIE czy ktos inny pobral czy nie.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  4. Dzięki za odpowiedź , DeK 2/10/06 21:13
    j.w.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL