Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45985 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radio samochodowe jakie do 700 zl , spidi 2/10/06 20:34
Chce kupoc radyjko z mp3 prosze o porade bo sam sie na tym niestety nie znam. Myslalem nad tymi radiami
http://www.allegro.pl/...ilot_polskagwar_3lat.html
http://www.allegro.pl/...ancja_wysylka_gratis.html
http://www.allegro.pl/...w_pl_mega_tv_wroclaw.html
http://www.allegro.pl/...lska_mega_tv_wroclaw.html
Z gory dziekuje za odpowiedzi

  1. re: , turzol 2/10/06 21:11
    jeżeli musi to być nowe radio to raczej kierowałbym się w kierunku Clariona:
    http://www.allegro.pl/...468rmp_gratis_od_arc.html

    bo ma 4 wyjścia RCA, bo ma możliwość wył. wbudowanych końcówek mocy, bo to Clarion

    Jednak osobiście z takim budżetem wolałbym kupić używkę, mało chodzoną z kultowych serii Alpine 9812/9813/9815 ale tutaj musiałbyś dopłacić jakieś 100zł bo te radia to rodzynki i znikają z allegro szybciej niż towar z wyprzedaży marketowej

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  2. poszukaj takiego modelu , kilerbob 3/10/06 01:46
    http://www.allegro.pl/...ne_cda9812rb_zobacz_.html ja dalem 800zl z pilotem, wiem ze masz 700zl ale jak mozesz to dozbieraj 100ke i kuc ten model wiem co pisze

    gg: 4125844

  3. niedawno w Saturnie kupiłem mamie takie cosio JVC , bwana 3/10/06 11:43
    radio cyfrowe, cd, mp3 (wma chyba też, ale głowy nie dam) za jakieś 400 złotych bodaj. Niestety, nie pamiętam jaki to był model. Sprawuje się dobrze.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  4. ja już tradycyjnie : Nakamichi , acd 3/10/06 13:11
    bo tak nie gra nic na świecie.
    Z radiami Nakamichi jest jak z płytami głownymi DFI - o tym, że są najlpesze wiedzą tylko nieliczni.

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. o to: , acd 3/10/06 13:14
      http://www.allegro.pl/...zosta%C5%82+wys%C5%82any.

      tak się składa, że sam mam to radio. jest perfect

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL