Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11795 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy ktos posiada DVD Pioneer DV 393? bo mam kilka pytan , chris_gd 5/10/06 16:25
z tego co widze, znacznie bardziej chwalony jest model poprzedni bo posiada dobrze przerobiony soft od Gufiaka, ale niestety dostepnosc dosc ciezka nawet na allegro
i tutaj moje pytanie, jak 393 radzi sobie z divx-ami? czy obsluguje txt czy tylko srt i co wazne czy filmy musza miec taka sama nazwe jak napisy?
i ogolnie mile widziane opinie o tym co ma i czy wogole warto w niego zainwestowac

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. a jesli nie on to co wybrac , chris_gd 5/10/06 16:32
    12345

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. mam 393 ... , Nero 5/10/06 17:12
    dopiero obejrzalem kilka filmow wiec jeszcze wszystkiego o nim nie wiem wiec polecam na poczatku http://forum.pioneerdivx.net/ - w odpowiednim dziale jest wszystko opisane co i jak.

    Od siebie dodam tylko ze po wgraniu zmodyfikowanego softu odtwarza pliki txt z PL czcionka, mozna sobie ustawiac ich rozmiar oraz polozenie na ekranie. Z tego co zauwazylem nazwa musi miec taki sam poczatek co nazwa filmu i wtedy nie ma zadnego problemu. I jeszcze taka rzecz ze w instrukcji jest napisane ze nie odtwarza MP3 z plyt DVD - jest to bledny zapis bo spokojnie daje rade :)

    Tez rozwazalem zakup poprzedniego modelu tj. 380 ale jak sam napisales z dostepnoscia jest ciezko wiec zdecydowalem sie na 393 z czego jestem jak na razie zadowolony. Na forum pionka chodza sluchy ze soft od gufiaka do 393 to tylko kwestia czasu.

    GG:344842

    1. nie bede to smiecil wiec glowe truje na priva :) , chris_gd 5/10/06 19:47
      123456

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL