Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11561 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Eng->PL] Mógłby mi ktoś przetłumaczyć jedno zdanie , Menah 5/10/06 20:59
Inter-query tactics want to use a value-based, grouped distribution of data so as to achive autonomy within a partition.
thx.

W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  1. ojoj, ale wykręcone , john565 5/10/06 21:07
    i wyrwane zkontekstu troche i jakoś mam problem :P

    f*ck

    1. dodaje kontekst , Menah 5/10/06 21:16
      The choice of a partitioning tactic will fall between alternatives determined by the expected workload. It will either be an intra-query directed tactic or an inter-query directed one. Intra-query tactics look for optimal spread of data in support of highly parallelized queries i.e. for BI(business intelligence) application.
      --
      Inter-query tactics want to use a value-based, grouped distribution of data so as to achive autonomy within a partition.
      --
      This is most commonly used in support of OLTP, although also applicable to BI.

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

      1. więc, wg mnie to to będzie , john565 5/10/06 21:43
        taktyki wewnątrz zapytaniowe uzywają opartych na wartościach zgrupowanych strumieni danych tym samym pozyskując autonomiczność(odrębność) w obrębie partycji

        ale teraz z tego co widze to to sie tyczy hurtowni danych (?), więc ' distribution' i' partition' powineneś sobie sam już rozszerzyć wg posiadanych informacji, tlumacznie jest to dosłowne

        i powiem ci ze bez całegoi akapitu naprawde to się ciezko tłumaczy (noi przynajmniej mi) :], techno gadka taka

        f*ck

        1. to z tekstu o skalowalności systemów baz danych , Menah 5/10/06 22:00
          w zależności od ich zastowania. dzięki za tłumaczenie :)

          W sumie to ja nie wierzę w ten internet

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL