Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42767 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Urgh! Restarty komputera i zwiechy kompa... , Skiv 9/10/06 12:51
A teraz kolejny problem... T_T Kiedy wylaczam jakas gre zawiesza mi sie komputer... moge poruszac kursorem ale pulpit mam zaciety... Nie wiem co to powoduje.. Druga sprawa. Urzywam programu do
defragmetacji dysku "Perfeck Disk" Gdy biore defragmetuj dysk D zaczyna analizowac, a gdy dochodzi do 100% "Blue Screen Of DEATH!!"

Zrzut mi sie wykonal:
Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów.
Wyniki tej operacji były następujące: 0x1000008e (0xc0000005,
0xebc3064d, 0xb956b888, 0x00000000). Zrzut zapisano w: C:\WINDOWS\Minidump\Mini100906-01.dmp.

FFS o co chodzi, Moze jeszcze podam Konfiguracje sprzetowa.
SEMPRON 2600+ 512MB
GeForce 6600 najnowsze stery do grafiki (z nimi tez sa problemy nie moge uruchomic "Panelu Sterowania NVIDIA" wywala jakis blad znaczy sie uruchamia, ale potem nie moge uruchomic zadnej "kategorii" a sa 3 wyswietlanie, ustawienia 3D i Wideo i Telewizja nie wiem nie da sie) codalej, i to chyba wszystko co potrzebne
Prosze o pomoc T_T

  1. Cos takiego wyskakuje w zwiazku z tym bledem NVIDII , Skiv 9/10/06 12:55
    AppName: nvcplui.exe AppVer: 1.2.1.31 ModName: nvcplui.exe
    ModVer: 1.2.1.31 Offset: 000057c1

    1. hmm , Chucky 9/10/06 13:52
      WinDbg - i wszystko jasne...

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL