Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42770 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Muzyczny.. , tecep 9/10/06 19:37
Jak sie nazywa taki nowy utworek, wydaje mi sie ze spiewa w nim ten koles z Black Eyed Peas(Will I Am?), z jakas dziewczyna i zdaje mi sie ze jest to cover jakiegos utworu starszego;)

taaaaaaaaa.....

  1. EOT przypadkiem znalazlem;) , tecep 9/10/06 19:54
    Supafly - Moving too fast;)

    taaaaaaaaa.....

  2. podepne się z utworem. coś z gatunku rnb. , sajmon.n 9/10/06 20:47
    leciało dzis na rmfce. nagrywane telefonem podczas jazdy wiec jakosc nie za dobra ;s ale moze ktos skojarzy.

    http://s000.wyslijto.pl/...id=95880690318490053935

    1. Ja znam tylko tytul: , BigeRr 9/10/06 21:10
      Like the wind.
      Niestety nie znam wykonawcy, sam poluje na ten kawałek :)
      To jakaś niemiecka ekipa go śpiewa.

      1. czyli to jest , sajmon.n 9/10/06 21:22
        Vibekingz & Maliq - Shes Like The Wind , sadzac po pop liscie rmfm ;-)

        zaraz sprawdzimy ;-)

        1. tak to jest to =] , sajmon.n 9/10/06 21:45
          dzieki za pomoc ;-)

        2. He heee , BigeRr 9/10/06 21:46
          Dzięki wielkie za info :)

          Ja jeszcze osobiście polecam piosenke Nelly Furtado - Say It Right (z jej najnowszej płyty), dzisiaj ją dorwałem i leci u mnie w kółko :)

          Pozdro !!!

          1. you don`t mean nothing at all to me... , tecep 9/10/06 22:00
            genialny utworek:)

            taaaaaaaaa.....

          2. jej nowy album , sajmon.n 9/10/06 22:10
            czesto katuje odkad wyszedł ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL