Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42774 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

>> Nie ma ktos rabatu na merlin do odstapienia?:) // gdzie w sieci kupowac ksiazki? , tytan 9/10/06 22:11
Witam

W najblizszym czasie musze zakuipc cos takiego:

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/188884
oraz
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/360537

stwierdzilem, ze najlepszym miejscem na tego typu zakupy bedzie merlin (taniej niz w ksiegarniach we Wroclawiu) i pewniej niz na allegro. Dlatego
tak pomyslalem, ze milo by bylo miec jakis rabat:) wiem, ze na boardzie co jakis czas ktos takie kupony rozdawal, wiec mam nadizeje, ze nikogo nie urazi, ze zapytam sie czy ktos nie mialby takiego na zbyciu?

bylbym bardzo wdzieczny:)

no chyba ze macie lepsze sklepy w sieci...wtedy bylbym rad zobaczyc ich adresy:)



z gory dziekuje
oraz pozdrawiam!

Piotr

--
"Wciąż w pogoni za lepszej jakości
życiem..."

  1. hmm , bartek_mi 9/10/06 22:13
    ja moge z czystym sumieniem polecic gianta
    gigant.pl

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. a masz, ale , Deus ex machine 9/10/06 22:21
    jak Ci juz sie znudzi to pozyczysz .)

    http://www.empik.com/...mp;currentCategory=1090600
    http://www.empik.com/...mp;currentCategory=1090600

    taniej i pewne, jak niechcesz za przesylke placic to dajesz odbior w salonie empika i juz .)

    pozdr. pamietaj, zeby pozyczyc pozniej .)

    "Uti non Abuti"

    1. dzieki wielkie , tytan 9/10/06 22:25
      zapomnialem o tym zrodle:)

      hehe, widze ze tematyke Cie ciekawi? ja mam przeczytac z drugiej ksiazki 200stron i z tego sie kolo szykuje, wiec mnie az tak to nie pasjonuje;d

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL