Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51726 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SerwisCreative-a pech ? , Felo 10/10/06 09:05
Witam
Mam problem z serwisem Creative-a, ponieważ jeszcze w wakacje wysłałem swój odtwarzacz do serwisu, do tej pory nie moge go odzyskać. Pisałem dużo maili do serwisu na które odpisywali mi co drugi. Ostatnio dostałem od nich maila, że paczka do nich wróciła bo nie było nikogo w domu, troche nie chce mi się w to wierzyć bo nie dostałem żadnego awizo ani żadnej informacji, że coś do mnie przyszło a serwis na mojego kolejnego maila nadal milczy. Co z tym fantem zrobić ?

Felo

  1. hmmm , kubazzz 10/10/06 14:35
    dziwne, serwis Creative na ogol dobrze dzialal.
    Szczerze mowiac to jestem gotow uwierzyc, ze Poczta Polska miala swoj udzial w tym.
    Czekaj na odpowiedzi, napisz kolejne maile, moze zadzwon.
    Albo cos sie zmienilo, albo masz pecha.

    SM-S908

  2. Eeee , JOTEM 10/10/06 15:26
    kiedyś czekałem na przesyłkę....
    czekałem...
    czekałem...
    zawsze był ktoś w domu, bo mi na przesyłce zależało...
    przesyłka wyruszyła jako priorytetowa.
    Po 10 dniach poszedłem na pocztę sprawdzić, czy można ustalić, czy ktoś ją wogóle nadał, a tam....
    informacja o dwóch wystawionych awizach i braku obecnosci kogokolwiek w domu. Jeszcze cztery dni, i by wróciła do nadawcy.
    oczywiście nie potrzebuję dodawać, że ja żadnego awiza nie dostałem.

    Poryjemy..zrobaczymy

  3. poczta :/ , myszon 10/10/06 17:32
    też ostatnio miałem taką akcję. Kupiłem książki z merlina i po 2tyg. dostaję maila że paczka im wróciła. Żadnego awizo, nic.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL