Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 60044 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nokia 6230i, simplus i brak pomysłów na wysłanie MMSa , ngP 10/10/06 19:00
Witam,
Ściągnąłem ustawienia konfiguracji dla MMS i reszty ze strony Simplusa, mimo to telefon nadal zamiast wysyłać zapisuje MMSa w skrzynce nadawczej :/
Czy ktoś miał już taki problem i umie go rozwiązać??

Pozdrawiam

  1. MMS powinien tam byc do momentu wyslania , adamakonto 10/10/06 19:23
    Jesli nie dziala to wejdz do skrzynki nadawczej i sprawdz czy jest jakas opcja typu WYSLIJ po zaznaczeniu tego MMS`a.
    Rozumiem ze masz aktywna usluge gprs ? Aktywujesz ja kodem *101*1*02#. Jesli jej nie wlaczysz to nie wyslesz mms`a ...
    Jak nie pomoze to sprawdz na jakims sim`ie abonamentowym.Jak bedzie podobnie to telefon do serwisu na wymiane softu.

    A.

    Adam

    1. Ten kod jest chyba zły... , ngP 10/10/06 19:27
      gdy go wpiszę telefon wyrzuca błąd "Niepoprawne polecenie!"

  2. Kurde moj blad ! , adamakonto 10/10/06 22:04
    Wpisz :
    *101*11*02#
    To jest poprawny blad.Sorki za pomylke !

    A.

    Adam

  3. Mialo byc : , adamakonto 10/10/06 22:05
    To jest poprawny KOD. :)

    A.

    Adam

  4. Dziękuję bardzo! , ngP 10/10/06 22:46
    Zadziałało :)

    A można wiedzieć skąd bierzesz te kody?

  5. To nie tajemnica :) , adamakonto 10/10/06 23:20
    Pracowalem 6 lat jako konsultant w Plusie. A tak poza tym wszystko na temat Simplusa/MixPlusa jest na stronie:

    http://www.simplus.pl/...alias=infos_pomoc_pytania

    Milego korzystania !

    A.

    Adam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL