Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72846 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FUN] Super Partia :)))))) , Nazgul 12/10/06 18:27
http://www.youtube.com/watch?v=F66ohZF59cc&NR

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. .:. , Shneider 12/10/06 18:35
    byyyyyyyylo :)

    http://twojepc.pl/boardPytanie116735.htm#7

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. bua ha ha!! , ngP 12/10/06 18:38
    Świetne! Na prawdę :) łzy w oczach ze śmiechu :):)

  3. hehe widziałem to , M@ły 12/10/06 20:30
    na własne oczy hihi, jechałem do pracy jak to nagrywali.

  4. zaraz , Grza 12/10/06 21:00
    nasz tajny agent J23 cos powie ;)))))

    1. a czy przypadkiem , MayheM 13/10/06 09:17
      nasz tajny agent nie odpoczywa od boarda?

      1. Niestety nie... , Grolshek 13/10/06 22:19
        ...po ostrzezeniu admina nadal obraza ludzi... I wolno mu... Polska dziwny kraj...

        ***** ***!!!

  5. nie ma , celt 12/10/06 22:30
    co się śmiać, ci ludzie stanowią realną siłę wyborczą. Można się nabijać, wyśmiewać, obrażać, wyzwywać, ale prawda jest taka że właśnie ci ludzie wybierają partię która dostaje najwięcej głosów (wcześniej AWS teraz PiS).

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

  6. babcia kanapcia , Wojtuś 12/10/06 22:34
    wyjęła szczękę żeby się szybciej kłócić :D
    M@ły jeszce powiedz że ty jestes ten co w filmiku sie zatrzymuje (garniak itp) :D

    Człowiek jest małą zębatką w
    skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  7. no co ty stary, prosze cie! , M@ły 13/10/06 07:31
    jestem zmotoryzowany i stałem za autobusem (niebieska 406) :)) nie lubię garniaków !

  8. straszne... , tytan 13/10/06 19:48
    glos elektoratu partii ktora dostala sie do sejmu:|

    a pozatym filmik niezly;) choc i tak nie przebija moherowych beretow na zjezdzie Radia Maryja:d

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL