Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87126 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie widac pamieci :> , tomex 13/10/06 22:39
Witam !
Chcac doposazyc ram na plycie P6VXAT, kupilem markowa (major) 512 mb kosc sdram pc-133 (kod: RAMD512BX133M).
MoBo jednak nie widzi pamieci ... a pewien bylem, ze nie bedzie problemu [sic!]. Czy ktos mial moze doswiadczenie z ta plyta ?

pozdro_4_all

  1. no to plyta na VIA - powinna widziec , Yorg 13/10/06 22:42
    jestes pewien ze RAM sprawny

    i czy bios mobo najnowszy??

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  2. A płta obsługuje 512MB? , ligand17 13/10/06 23:28
    Miałem dokładnie to samo u siebie na Abicie VP6. Płyta nie widziała kości 512MB, ale 256MB bez problemu. Więc mam tylko 1GB.

  3. Na stronie 23. instrukcji masz wymienione jakie chipy ta płyta obsługuje ... , zartie 13/10/06 23:58
    ... i w jakiej organizacji. Cytat: "32M x 4 128 Mbit is for registered DIMMs only". Według tabelki niżej kości 512 MB wymagają właśnie takich scalaków 32M x 4.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. ... hmmm ... , tomex 14/10/06 00:43
      Wlasnie sugerowalem sie zapisem z tej tabelki:
      16M x 8 128 Mbit (for 2DIMMs).

      pozdro_4_all

      1. Ale to oznacza 2 moduły dwustronne ze scalakami 16M x 8 , zartie 14/10/06 08:02
        ... sumarycznie dające 512 MB :-(

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  4. a skad jestes? , RusH 14/10/06 01:04
    jak wawa to mozemy pokombinowac z moimi kosciami czy jakas podpasuje

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. niestety nie z Wa-wy , tomex 14/10/06 10:31
      Jestem z B-ni ;) Dzieli nas na tzw. "kreche" jakies 483 km
      Chcialbym Ci podziekowac za zainteresowanie moja problematyczna pamiecia - big thx ! Moze znajdzie sie ktos zainteresowany wymiana lub zamiana na dwie kosci po 256 mb
      BTW
      Ram kupilem w czwartek i zgodze sie na zwrot ;)

      pozdro_4_all

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL