Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 17:32
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07

 Dzisiaj przeczytano
 94691 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Akcje PKO BP - sprzedać czy nie? , siaraps 15/10/06 16:49
Może jest tu jakis stary giełdowcz który zna się na rzeczy? Chodzi mi o kurs akcji banku PKO BP. Czy teraz (39,68zł) warto je upłynnić czy raczej poczekać. Jak to wygląda w oczach fachowców. Nie jestem graczem giełdowym dlatego szukam rady. Pozdrawiam.

"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom

  1. rozdaj , maciell 15/10/06 17:33
    123 hue hue.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  2. nie , MZM 15/10/06 21:16
    sugeruj się nigdy opiniami innych inwestując swoje pieniądze. Lepiej w takiej sytuacji rzuć monetą.

    MZM

  3. Moja opinia ... , SAPHeR 16/10/06 12:28
    Na początku listopada (chyba 5-tego) do obrotu wchodzą akcje pracownicze. W związku z tym spodziewana jest dodatkowa podaż, która teoretycznie powinna wpłynąć na spadek kursu i pewnie trochę wpłynie. Piszę "trochę" bo wszelkiego rodzaju fundusze prawdopodobnie wykorzystają sytuację aby zwiększyć zaangażowanie w akcje PKO bez zwiększania kursu. Tym samym instytucjom, za duża zniżka kursu, będzie nie na rękę ponieważ obniży im wyniki inwestycyjne.
    Gdybym ja miał teraz te akcje to bym je sprzedał a potem odkupił po niższej cenie jak zaczną sprzedawać pracownicy. Tak bym zrobił ale proszę się tym nie sugerować ponieważ liczba błędnych i dobrych decyzji, jakie podejmuję grając na giełdzie, jest mniej więcej równa więc nie daję żadnych gwarancji, że tak się akurat stanie.

    SAPHER

    1. dzięki , siaraps 16/10/06 21:16
      przynajmniej jedna konkretna odpowiedź.

      "dziś to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL