Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 17:31
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07

 Dzisiaj przeczytano
 94483 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Admin - co jest ? Nie można umieścić nowego posta , Doczu 16/10/06 06:59
Non stop komunikat "System wykrył próbę wysłania zadania podobngo pytania przez Ciebie Doczu !
Proszę przeredaguj swojego posta zmieniając treść i temat oraz sprawdź czy Twój post nie został już zamieszczony na Boardzie, a to nie jest jego kolena próba umieszczenia."
A kurna żadnego nowego posta na boardzie nie ma, a redagowanie tytułu czy treści skutkuje takim samym komunikatem.

  1. No - juz się udało, ale kurka jakiś bug jest chyba , Doczu 16/10/06 07:04
    123

  2. A jak tam plany tworzenia boarda? , grattz 16/10/06 18:36
    Jak dla mnie to jemu nic nie brakuje oprócz słownika ort.
    Szkoda tylko ze szybkość portalu by na tym ucierpiała.

    Inne dodatki są zbędne.

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    1. FF 2.0 ma słownik , Sherif 16/10/06 18:54
      :))

      1. Właqśnie myśle o przesiadce z Opery , grattz 16/10/06 18:57
        123

        ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

        1. W sumie teraz patrze w Operze tez jest , grattz 16/10/06 19:16
          ale niewygodny. zaznacza sie słowo i przechodzi automatycznie do strony PWN.

          ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

          1. W Ff 2.0 "złe" słowa , Sherif 16/10/06 19:24
            są podkreślane przerywaną linią. Klikając na nich prawym klawiszem myszy można wybrać alternatywne słowo lub wprowadzić brakujące do słownika.

            1. Niezle. Tak jest tez w gmailu , grattz 16/10/06 19:27
              i własnie takie coś fajnie by było widzieć tutaj.

              ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

              1. hmm , 0r8 16/10/06 22:20
                no wiesz co. kupe radochy by mi to zabralo.
                ;-)

          2. przecie jest lepszy , myszon 17/10/06 08:42
            kliknij prawym w formularzu i check spelling. Przenosi na stronke mowiaca co i jak.

        2. nie testowałem , shavell 16/10/06 19:24
          ale może się sprawdzi http://www.opera.com/...utorials/opera/spellcheck/

          Doświadczenie przychodzi z wiekiem
          tylko czasami jest to wieko od trumny...

          1. s.w. , brygi 16/10/06 20:19
            123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL