Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 21:04
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54

 Dzisiaj przeczytano
 49432 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Google Maps - da się zrobić screena większej części mapy? , DJopek 16/10/06 16:01
Potrzebuję mapę wycinka Krakowa (Kraków, Balice, Wielka Wieś) - idealnie do tego nadawałaby się mapa na google maps z odpowiednim powiększeniem (aby były nazwy ulic), ale w google maps mamy ograniczone pole widoczności w zależności od wielkości okna przeglądarki - da się jakoś ten obszar powiększyć?

Albo inne miejsce gdzie znajdę taką mapkę, w ostateczności myślałem nad zrobieniem paru screenów z google maps i sklejeniu w całość w jakimś programie graficznym, jednak lepiej by było bez tego jak jest taka możliwość :)

  1. Powieksz onko przegladarki , komisarz 16/10/06 16:16
    np. stosujac wirtualny pulpit o rozdzielczosci wyzszej niz rozdzielczosc monitora (mozna wtedy przewijac obszar roboczy). A potem zrob screena akrywnego okna. Narzedzia znajdziesz w googlu :)

    Komisarz Ryba

    1. Hmm... , DJopek 16/10/06 16:26
      A możesz podać przykład takiego wirtualnego pulpitu? Bo kiedyś się tym bawiłem (nie pamiętam nazw już) ale nie przypominam sobie aby można było w nich utworzyć pulpit większy niż ten który mamy...

      BTW Pomyśleć, że mam rozdzielczość na LCD 1920x1200 i dalej mało :-)

      1. Oka - chyba jeden mam , DJopek 16/10/06 16:28
        MaxiVista - zobaczymy wieczorkiem czy to faktycznie działa :) Dzięki.

        1. Taka opcje mialem w sterownikach do atim64 2mb w 97roku , komisarz 16/10/06 16:48
          i wirtualny pulpit mial wieksza rozdzielczosc niz umozliwial to crt. Skadinad slyszalem, ze obecnie tez jest to mozliwe, chociaz niekoniecznie z poziomu sterownikow.

          Komisarz Ryba

        2. wlasie jak dziala , XiSiO 16/10/06 17:28
          ten dell ? zapodaj pare zdjec i opisz wrazenia, bo ja ciagle walcze dell czy hdtv...

          "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
          zapłacisz adeną" (C) XiSiO

          1. Napisz co chcesz wiedzieć , DJopek 16/10/06 17:46
            Bo nie wiem co Ci napisać :-)

            1. hmm , XiSiO 16/10/06 20:40
              katy widzenia, obsluga wejscia video, odswierzanie, jak sie pracuje w pulpicie o takiej wielkosci, mozliwosci regulacji.
              Generalnie mam 19" 970P i szkoda mi jej troche, wacham sie miedzy innym monitorem a duzym tv 46" lcd ale co do tv mam jeszcze wiecej watpliwosci co do jakosci skalowania pal czy dvd do wielkosci fullHD.

              "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
              zapłacisz adeną" (C) XiSiO

              1. Dobra - opiszę i wstawię na boardzie mini-recenzję , DJopek 16/10/06 20:50
                Ale to jutro, bo dziś nie mam siły na pisaninę... :)

  2. albo zrob kilka screenow... , Bodhi 16/10/06 16:50
    i je sklej, bedzie jedna duza mapka

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL