Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04

 Dzisiaj przeczytano
 54667 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomóżcie jaki monitor LCD > 19 kupić ? Wide czy nie? , petrumi 17/10/06 15:46
Witam.
Męcze się ciągle na 15 LCD i przyszedł chyba czas na zmiany.
Myśle nad jakimś większym LCD na którym mógłbym czasami pograć itp.
Matryca TN odpada bo teraz mam i wygląda strasznie w grach (brak czarnego, słabe kąty itp)
Nie wiem czy 4:3 czy 16:9 . Myśle , że 16:9 przydałoby mi sie w składaniu video (timeline byłby obszerniejszy) i poza tym bardziej mi pasuje może dlatego , że czasmi puszczam obraz z TV na LCD 32" w 1360x768.

Możecie wskazać jakieś modele? Tak do 1500zł zmieszcze sie ?

  1. Bierz 4:3... , Wolf 17/10/06 16:24
    Jesli masz juz lcd 32 do ogladania filmow, bierz lcd 4:3...
    Do przegladanie www, pracy na codzien jest o wiele, wiele wygodniejszy, a wiem cos o tym bo sam mam wlasnie lcd32 16:9 i lcd19 4:3...

    Vey iz mir!

    1. hmm , 0r8 17/10/06 20:52
      nie robia 19" 4:3.

      1. No tak... , Wolf 17/10/06 22:19
        5:4, ale chodzilo o ogolne proporcje, odrozniajace "zwykle monitory" od panoramicznych...

        Vey iz mir!

  2. ten brak czarnego to tylko w nocy , TuTu 17/10/06 16:29
    ale rzeczywiscie na maxa wkur... szczegolnie jak sie oglada filmy gdzie sa na dole i na gorze czarne ( szare ) paski...

    1. ja mam czas na granie , petrumi 17/10/06 18:55
      wyłącznie w nocy jak dzieci śpią.
      w wtedy czarny kolor jest straszny.
      jaką matrycę należy kupić bo wypadłem z obiegu?

      1. ktos pisal ze , TuTu 17/10/06 20:17
        technologia ta przed TN ma idealnie czarny przepatrz moje pytania kiedys pisalem ze nie mam czarnego

  3. a ja sie z Wolfem nie zgodze (znow dzis;)) , tytan 17/10/06 20:10
    bierz wide screen'a - o wiele wiekszy komfort pracy i rozrywki niz na tradycyjnym kwadracie.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. dÓpa... , Wolf 17/10/06 22:18
      Ja, jesli siedze dluzej na dokumantach tekstowych albo www, czesto obracam monitor na tryb portretowy - widoczne jest wtedy o wiele wiecej informacji, znikaja puste paski na stronach www, jak chocby tutaj - te czarne paski po bokach boarda...
      Panoramy sa ekstra do gier czy filmow, ale zrozum ze facet ma juz podlaczony do kompa 32 calowy panel lcd...

      Vey iz mir!

      1. a ja właśnie siedzę przed... , Weeezard 20/10/06 10:28
        ...panoramicznym monitorem DELL 2007WFP i jest wyje**sty!!! Ma możliwość obrótu o 90 stopni, a wtedy czytanie stron www, czy pisanie dokumentu w Wordzie to miód!!!

        Core i5 2500
        Palit Geforce GTX 770

        1. *obrotu ;) , Weeezard 20/10/06 10:29
          j.w. :)

          Core i5 2500
          Palit Geforce GTX 770

  4. odzaluj jeszcze troszke , piszczyk 18/10/06 21:44
    i kup najlepszą 19-stke na rynku:
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=29319
    http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1995-3
    :)

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL