Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 23:45
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20

 Dzisiaj przeczytano
 61342 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki router/modem ADSL 8Mb/8Mb stat/dynam podział łącza ?? , Carmamir 18/10/06 14:39
Poszukuje bardzo dobrego modemu i routera ADSL, myślę nad produktem Linksys AG241, niestety on obsługuje tylko 3.5Mbps upl. więc troszke za mało...

Cena myślę sensownie do 500zł max. Musi być niezawodny, żadnych zwisów, restartów itp. Musi być wyposażony w podział łącza itp.

No to się wkopałem...

  1. lol? , RusH 18/10/06 15:14
    a skad ty wezmiesz modem ADSL z uploadem 8mbit? ba, skad ty taki standard wezmiesz?

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. moze troche sie faktycnzie zapedzilem , Carmamir 18/10/06 18:19
      obecnie jest ADSL z Tiscali 2Mb/1Mb ale w ciągu kilkunastu dni ma zostać uruchomiony 8Mb hmmm to w takim razie jaki router/modem DSL ?

      No to się wkopałem...

      1. hmm , 0r8 18/10/06 19:51
        no, ma byc uruchomiony 8/1. czyli norma, kazdy rutek to obsluzy.

      2. taaa , RusH 19/10/06 01:33
        kazdy

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  2. hmm , Quest 18/10/06 16:06
    mam na sprzedaż pentagram cerberus adsl jeśli Cię interesuje :) nowy.

    1. co on takiego posiada ?? , Carmamir 18/10/06 18:18
      napisz na co i za ile

      No to się wkopałem...

      1. hmmm , SpiDy 18/10/06 19:16
        A ja mam do sprzedania
        U.S. Robotics 9105 ADSL Modem & 4-Port Router
        jak bys był zainteresowany.

        Pozdr.

        "Obyś się w Polsce urodził"
        A.L

        1. puść na maila za ile , Carmamir 19/10/06 09:00
          i czy stabilny

          No to się wkopałem...

        2. to tutaj tez sie dopisze :) , waski 19/10/06 10:28
          wyslij info na mojego @ z profilu, jesli Carmamir sie nie zdecyduje ;)

          SNAFU
          Situation Normal, All Fucked Up

          1. Ja też mam , swap 19/10/06 14:49
            na sprzedanie USR9105. Jak ktoś byłby zainteresowany to piszcie na maila z profilu.

    2. jesli mozesz , waski 19/10/06 10:28
      wyslij info na mojego @ z profilu, jesli Carmamir sie nie zdecyduje ;)

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

  3. Kup ... , Lysy 18/10/06 23:19
    na allegro modem Lucent CellPipe 20 oraz dowolny router z podziałem pasma albo weź tego Linksysa AG241.
    W obu przypadkach powinno być stabilnie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL