Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32655 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[strony www] wszystko fajnie , celt 24/10/06 21:04
tylko dlaczego az tak wielkie roznice pomiedzy IE a Firefoxem? Wystarczy porównac jak wyglada ta strona:
http://www.nvu.com/demos/frames/frameSimulate.html
i wez tu czlowieku zrób dobrze wyglądająca strone która bedzie dobrze wyglądala pod wiekszoscia popularnych przegladarek :)

Juz kiedys przerabialem problem CSS, takze polecam to wszystkim 'domorosłym' webmasterom aby mieli uwadze 'pewne małe' rozbieżności w obsłudze 'pewnych rzeczy' w przeglądarkach :)

Everything should be made as simple as
possible, but no simpler

  1. no przeca masz wytłuamaczone , john565 24/10/06 21:23
    quote
    -------------
    NOTE: This demonstration relies on standard CSS features that may not be found in some non-standards-compliant browsers, in particular, Microsoft Internet Explorer. While it may be possible to create similar behavior in these browsers, it is beyond the scope of this document. For one possible solution, examine the source for this page.
    -----------

    f*ck

    1. chodzi o , celt 24/10/06 21:36
      sam fakt, że niby mamy jakiś standard, ale jest sobie taka przeglądarka jak IE która zlewa ten standard (albo mówiąc inaczej implementuje tylko część). Jest to strasznie irytujące, że jak sie coś zrobi to zawsze trzeba sprawdzic cos pod jedynie słuszna przeglądarka.

      Everything should be made as simple as
      possible, but no simpler

      1. standarty , myszon 24/10/06 23:08
        wyklarowały się przez parę ostatnich lat. IE6 już od wielu paru lat nie było rozwijane. Dopiero IE7 stara się coś nadrobić. Ale zrobili ten błąd, że zamiast napisać od nowa silnik, postawili na kompatybilność wstecz (z szitowymi standartami).

        Zamiast sprawdzać możesz spróbować skryptu IE7 (tak się nazywa skrypt), który naprawia wiele błędów w IE6.

        1. nie słyszałem , celt 24/10/06 23:28
          o czymś takim jak skrypt IE7, to co to jest za skrypt - JS? tj. wykonuje sie u kogoś kto posiada np. IE5 i wszystko jest ok?

          PS. pisze się standardy, nie standarty (ja ostanio napisałem "sprzedarz" i to razi chyba tak samo ;).

          Everything should be made as simple as
          possible, but no simpler

          1. luknij tu: , myszon 25/10/06 09:50
            http://dean.edwards.name/IE7/

  2. bardzo dobrze , Holyboy 25/10/06 00:43
    za prosty to bylby zawod :P

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. najlepszy jest , celt 25/10/06 09:39
      tekst w CSS na polskiej stronie nvu
      http://www.nvu.pl/nvu.css
      [przy .buildtable td]
      IE SUCKS!
      :)

      Everything should be made as simple as
      possible, but no simpler

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL