Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32731 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Co to za badziewie czesto wyskakuje mi jak wchodze na TPC: , zgf1 24/10/06 21:10
http://badania.hit.gemius.pl/...3e80ef5/popup.html

I czasem na niektorych innych stronach, jak to zablokowac na amen?
Taka ankieta, mam Firefox2 i pluginy typu AdBlock...

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. dodac recznie domene do filtra , Kenny 24/10/06 21:12
    666

    .:Pozdrowienia:.

    1. moglbys napisac tu jak to zrobic? , zgf1 24/10/06 21:15
      bylbym wdzieczny...

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. nie wiem, uzywam Maxthona :) , Kenny 24/10/06 21:21
        ale nie wierze zeby w FF sie nie dalo...

        .:Pozdrowienia:.

      2. gemius to pierwsze co wycinam przy pomocy Adblocka! , j23 24/10/06 21:51
        Nawet pomijając reklamy, to nie rozumiem jak ludziom nie przeszkadza szpiegowanie, jakie uprawiają firmy typu gemius. Ta jest na co 2 polskiej witrynie, więc sobie robi notatki z witryn jakie lubicie odwiedzać, a składowanie informacji jest teraz tanie, więc nie liczcie, że to nie jest przechowywane... Podobnie google-analytics.com itp. czuwający "Wielcy Bracia"!

        W Adblocku wystarczy kliknąc dodaj filtr i wpisać gemius. To cała filozofia... Oczywiście po tym nie da się wejść na strone www.gemius.pl (można dodać do wyjątków, ale po co? Po co do nich zaglądać?). W statystykach mam że Adblock wyciął gemiusa 61107 razy i niech licznik bije dalej! :-) Oczywiście potem gemiusy itp. będą pisać płatne analizy pełne bzdur ile to osób % używa IE i windy... Nie znam ani jednego linuksiarza, który nie wycina gemiusa...

        Dumny nosiciel moherowego beretu!
        Me gustan tomar mis copas
        Żubrówka es lo mejor!

        1. wielkie dzieki, ktora wersje adblock uzywasz? , zgf1 24/10/06 22:29
          gdzie on dokladnie podaje ile razy co zablokowal?

          Leave me alone I know what I'm doing!

          1. a tu , Deus ex machine 24/10/06 22:42
            ctrl+shift+a albo narzedzia -> Adblock i po prawej kolumna uzycie

            "Uti non Abuti"

            1. ja tego nie mam, ale to pewnie przez starsza wersje adblock: , zgf1 24/10/06 23:03
              0.5.4.043

              Leave me alone I know what I'm doing!

              1. musisz w opcjach zaznaczyc site blocking... , john565 24/10/06 23:18
                i działa :]

                f*ck

  2. hmm , LooKAS 24/10/06 21:31
    od dwoch dni uzywam proxomitron. Ot takie lokalne proxy. Do www idealne. Mozesz wylaczyc na stronach co chcesz.

    1. a on jest jeszcze rozwijany? , Tummi 25/10/06 01:52
      Bo gdzies sie spotkalem z info, ze niebardzo...

      Ja uzywam od kilku miesiecy bFilter: http://bfilter.sourceforge.net/download.php - rewelka :)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. hmm , LooKAS 25/10/06 08:59
        wiesz ze nawet nie zwrocilem na to uwagi? rzeczywiscie wersja ktora mam jest z 2003r. Sciagne, tego bFiltera i potestuje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL