Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46551 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Głośniki komputerowe - do wyboru 3 modele , Marcus 27/10/06 09:30
Trzeci raz z kolei zepsuły mi się głośniki marki CREATIVE (S750). Mam dosyć już tej firmy i postanowiłem kupić inne. Do wyboru mam 3 modele. Waszym zdaniem, które warto wziąść ?
- JBL esc Xcite (http://www.frazpc.pl/...Kino/domowe/w/dobrej/cenie)
- Logitech Z-5500 (http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=glosniki-56)
- Logitech Z-5400 (http://www.4max.pl/...t.asp?g=164&produkt=2098)
Adresy strop pierwsze losowe jakie znalazłem.
Nie chciałbym aby z głośników wydobywały się jakieś wielkie szumy i trzaski oraz chciałbym aby były trwałe ! Jakość dźwięku pomiędzy tymi modelami jest podobna, ale czy zna może ktoś opinię, że akurat dany model jest NAJLEPSZY ??

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. A nie lepiej , rzymo 27/10/06 11:03
    w tej cenie porządny wzmacniacz stereo + w miarę dobre kolumny ?

    Ewentualnie jak bardzo zależy Ci na 5.1 (oraz masz gdzie i umiesz je poprawnie ustawić) to wtedy np. używany ampli + kolumny - a potem rozbudowa o kolejne elementy zestawu...

    ... ITX ...

    1. Nie , Marcus 27/10/06 11:51
      To ma być pod komputer. Zestaw stereo będzie później. Porządny do pokoju z ładnymi i konkretnymi kolumnami. Teraz chcę tylko głośniki i pytam, które z podanych będą najtrafniejsze.

      Nie wolno niczego nie robić tylko
      dlatego, że nie można zrobić
      wszystkiego.

      1. To jak pod kompa , rzymo 27/10/06 12:32
        to nie lepiej coś taniego / ew. zestaw 2.1 ? Pokoju, w którym stoi komp, nie masz pewnie zbyt dużego, więc według mnie problematycznie jest dobre ułożenie 5 kolumienek i suba (tylko nie pod biurko - znaczne podbicia). 2 kolumienki dużo łatwiej ustawić, a mniejszy pokój bez problemu wypełnią basem (oczywiście nie tym najniższym kinowym). Dodatkowo jeśli masz trochę zapędów "konstruktorskich" to możesz się pokusić o własnoręczne zrobienie kolumienek - sporo można się przy tym nauczyć no i ile radości jak już zaczną grać... :D

        ... ITX ...

  2. w takim razie , Demo 27/10/06 13:06
    skoro ma być do kompa, to Genius SW-HF

    http://tronix-computers.pl/...hp?c=shop&id=964

    c. 380 pln i przynajmniej drewniane, wyglądające, i grające :]

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. Ano , NimnuL-Redakcja 27/10/06 13:33
      ładnie wygladaja i wedlug mnie graja powyzej sredniej wyznaczonej przez komputerowe piszczałki.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. Ja miałem kiedyś okazje porównać je wypasionymi modelami , Mcmumin 27/10/06 17:10
      Logitecha (nie pamiętam modelu, jakieś 1800PLN za zestaw 5.1) i Creativa (nie pamiętam modelu, jakieś 1200PLN z THX). MOIM zdaniem Genius grał lepiej, wręcz zaskakująco dobrze jak na komputerowe popiardułki. BTW. żeby nie było, mam Creativa Inspire 5300 :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL