Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46423 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

vista.....udostępnianie plików. , konio 27/10/06 10:39
panowie może ktoś mi doradzi.
Mam udostępnione foldery , widze kompy w sieci , one widzą mnie , ja moge ich przeglądać.Natomiast oni nie wyskakuje okienko logowania hasłem i użytkownikiem.w windzie nie mam założonego hasła.
nie wiecie co trzeba ustawic aby bylo ok.

  1. może to co w windows 2000/XP , J@rek 27/10/06 10:55
    narzędzia administracyjne, zarządzanie komputerem, użytkownicy i grupy lokalne, gość i odptaszkować "konto jest wyłączone".

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. nic , konio 28/10/06 09:29
      z tego konto wyłączone a komp chce logowania.

  2. ehh więcej informacji ... , Artaa 28/10/06 10:25
    jakie masz konta na tych kompach?

    zrób jedno wspólne - identyczne dla obu PC
    np. user z takim samym hasłem np 123
    zaloguj się na nie i zobacz czy działa ;-)

    1. Mam tak , konio 28/10/06 11:05
      Jest jedno konto tylko - administrator - bez hasła.
      pliki pokazuje mi jako udostępnione , bez hasła itd.
      W sieci jest 10 kompów , w sieci mi wszystkie pokazuje i moge je przeglądać .Natomiast obojętnie z , którego aby wejśc na mojego wyświetla sie ekran logowania.Co ciekawe wykrywa mi także drukarki na innych kompach pracujące jako śieciowe , ale jak chcem jakąś dodać to wyskakuje mi błąd komunikacji miedzy moim kompem a daną drukarką.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL