Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46553 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WIFI]Udostepnianie Internetu.Dwie sieci WIFI , canario 27/10/06 14:56
Witam. Mam taki problem.
Mam dwa komputery: Jeden Glowny z WinXP HOME SP2 podlaczony do internetu przez WIFI oraz Drugi komp z WIN XP PROFESSIONAL. Chcialbym polaczyc te dwa komputery w siec bezprzewodowa P2P i udostepnic temu drugiemu komputerowi internet na zasadzie windowsowego udostepniania internetu.
Komputery stoja w odleglosci kilkunastu centymetrow od siebie i maja podlaczone karty WIFI na USB
Problem mam w tym ze oba komputery sie nie widza wzajemnie. Przewertowalem juz wszystkie Wizardy i juz nie bardzo wiem co robic dalej.
Licze na wasza pomoc.
Dziekuje z gory za wszelka odpowiedz
  1. szczerze mowiac , waski 27/10/06 15:28
    Skoro koputery stoja kilkanascie centymetrow od siebie to daj sobie spokoj z wifi. Polacz je kablem crossowanym i bedziesz mial swiety spokoj. Bedzie szybciej i pewniej.

    Jesli chcesz sie bawic bezprzewodowo, to w ustawieniach kart bezprzewodowych musisz wlaczyc tryb 'ad hoc' (zeby komunikowaly sie ze soba bezposrednio - bez uzycia ap). Jak juz bedziesz mial linka na wifi to wtedy baw sie w udostepnianie lacza...

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  2. re: szczerze mowiac , canario 27/10/06 15:33
    moze laczenie crossem bylo by latwiejsze ale ten drugi komputer chcialbym przenosic po domu (to jest laptop)

  3. poprawka , canario 27/10/06 15:53
    juz udalo mi sie! Wlaczenie funkcji adhoc zalatwilo sprawe... teraz tylko musze udostepnic internet

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL