Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 15:05
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 46520 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hiren's Boot Cd 8.5 , DmK 27/10/06 16:09
No nie wiem czy tylko ja mam takie problemy... skąd można ten program ściągnąć? Patrze na stronę hirensa i nie mogę tego znaleźć... za każdym razem mam z tym problem. Pytanie jeszcze poza tematem, czy za pomocą trybu dosowego z hbcd 8.5 usunę katalogi z Vistą?

  1. mialem to samo , soczek3000 27/10/06 16:13
    wiec uzylem eMula

    1. właśnie , DmK 27/10/06 16:20
      musiałem posłużyć się torrentem

  2. hmm , 0r8 27/10/06 16:14
    hirens jest legalny inaczej takze na stronie domowej bym go nie szukal.
    w kiosku napredzej.

    1. legalny inaczej? , DmK 27/10/06 16:20
      a jak to rozumieć? tzn. programy na nim zawarte nie mają licencji itp.?

      1. owszem maja , Ranx 27/10/06 16:31
        kazdy inna.
        ale softu na gplu czy bsd mysle ze tam dosc malo.

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. 9down.com , shavell 27/10/06 16:15
    na samym dole http://www.9down.com/downloads.php?fileid=410

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

    1. dzięki , DmK 27/10/06 16:21
      myślałem że na żadnej stronce tego nie znajdę

  4. jest jakaś komenda dosowa kasująca jednocześnie pliki i foldery? , DmK 27/10/06 17:05
    kurde nie mogę się pozbyć pozostałości visty. Brak dostępu do plików nawet z hirensa doprowadził mnie do kasowania z dosu. Tu jakimś cudem to działa ale nie dam rady wszystkiego wyrzucić metodą 1. del 2. rd Jest coś co pozwala usunąć katalog i wszystkie pliki? najlepiej jeszcze żeby samo zatwierdzało w razie potrzeby ( chodzi Y/N)

    1. deltree , JOTEM 27/10/06 17:07
      ...

      Poryjemy..zrobaczymy

    2. hmm , Liu CAs 27/10/06 17:09
      rd /S nazwa_folderu

      -= parówkowym skrytożercom,
      mowimy NIE =-

    3. dzięki Wam , DmK 27/10/06 17:12
      restart i kolejne podejście

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL