Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01

 Dzisiaj przeczytano
 50319 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki polecicie mi program z serii torrent ? , nezged 27/10/06 22:30
wreszcie stalem sie posiadaczem stalego dostepu do @ i chcialbym wiedziec, czy sa jakies darmowe programy ( bo to co znalazlem do tej pory jest platne ), no i zeby nie bylo zbyt skomplikowane bo jestem w tym zielony. z gory thx.

Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  1. hmm , Kriomag 27/10/06 23:18
    na początek: uTorrent + mininova.org :)

  2. Azureus , marekzi 27/10/06 23:36
    pobierz z sourceforgrnet

  3. uuuups , marekzi 27/10/06 23:37
    sourceforgenet - oczywiscie; przepraszam za pomyłkę

  4. utorrent , turzol 27/10/06 23:51
    mały i przejrzysty. Nie wymaga instalacji

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  5. Programy do torrenta platne? , majlosh 28/10/06 01:10
    Jakie to programy? Nie slyszalem o takich.

    They dont know that we know they know we know

    1. są skubańce , myszon 28/10/06 11:49
      http://mininova.com/ i już chcą $$$ za dostęp.

      1. jasne.. , Kriomag 28/10/06 12:56
        już widzę jak ludzie to kupują :/ trzeba by być idiotą.

  6. uTorrent , Tomasz 28/10/06 17:39
    nawet z duza iloscia torrentow nie zjada wiecej jak 30MB, inne potrafia i do 100MB pozrec (nie pamietam nazwy).
    a
    i nie zapomnij zaznaczyc ptaszka aby allokowal od razu miejsce na dystku dla calego pliku. Mniejsza defragmentacja i nie obciaza tak dysku.

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  7. thx , nezged 28/10/06 22:12
    wielkie

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  8. A ja ostatnio odkrylem BitSpirit... , Barts_706 29/10/06 12:00
    ...i o wiele lepiej radzi sobie zza firewalla. Zasobow zzera wiecej, ale torrenty smigaja jakby nie bylo NATa.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. dlugo bladziles :) , MayheM 2/11/06 10:22
      ja bitspirita uzywam juz od jakich 3 ladnych lat :)

      1. oj wiesz... , Barts_706 3/11/06 14:33
        ...no nawet pytalem tu na forum, wszyscy uTorrent i Azureus, pytalem o NAT traversal, o port forwarding, to odpowiedzi bylo jak na lekarstwo.

        Oczywiscie niech ktos tylko wspomni cos o PiS / SLD to od razu jest piec tysiecy postow...

        _______________________________

        http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL