Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » acd 17:57
 » cVas 17:47
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56410 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na co do kina dzisiaj: Ludzkie dzieci,Sezon na misia,Statyści,Infiltracja , Nazgul 29/10/06 12:31
pomozcie wybrac :) pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. Infiltracja , Wedrowiec 29/10/06 12:32
    bardzo dobra :)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. Sezon na misia , NimnuL-Redakcja 29/10/06 12:35
    ale bez dubbingu, widzialem fragment z dubbingiem - masakrował tą bajke :/

    Ludzkie dzieci - zapowiedzi wskazywaly na glupiutkie, hamerykanskie i efekciarskie kino akcji ...

    Statyści - w opinii moich znajomych - kiepścizna. Ja polskich filmow nie lubie wiec nie jestem obiektywny, ale nie podobal sie moim kumplom, ktorzy bardzo lubia polskie komedie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. co do sezonu na misia , Nikita_Bennet 29/10/06 14:34
      nie warto. bylem na tym, pl dubbing i imho szkoda czasu

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  3. Ludzkie dzieci , Agnes 29/10/06 12:40
    j.w.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. bylas ? , Nazgul 29/10/06 13:59
      warto sie na to wybrac? Bo godzinowo najlepiej to pasuje...

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. Nie , Agnes 29/10/06 14:08
        na żadnym, które wymieniłeś, ale jakbym miała iść, to właśnie na ten.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

    2. o matko , Iza WGK 29/10/06 18:29
      moje rozczarowanie roku, absolutnie nieprzekonujacy, nielogiczny itd. Nawet wizualnie byl sredni:( A tak mi sie podobal opis (nie czytalam ksiazki)

      How fortunate the man with none ...

      1. Dziury w scenariuszu - fakt, dużo ich jest, , Piwomir 29/10/06 20:57
        film nie kończy pewnych wątków (czego nie lubię), ale wizualnie jest bardzo dobry - nadchodzi "koniec świata", panuje przemoc, na ulicach "brud, smród, syf i malaria"; poza tym najwyższą klasę jako aktor pokazuje Michael Caine.

  4. Infiltracja / The Departed , Grocal 29/10/06 13:04
    Dla mnie wystarczy sam Jack Nicholson. Poza tym widzialem chinski oryginal "Infernal affairs" [ http://www.imdb.com/title/tt0338564/ ] i mysle, ze jesli amerykanski remake bedzie chociaz w polowie tak dobry, to warto. "Children of Men"? Pojde dla samego Clive'a Owena i jego akcentu :)))))

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. wlasnie wrocilem z kina , Marvel 29/10/06 22:17
      polecam, naprawde dobre kino, super obsada, milo spedzilem te 2.5godzinki :)

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

  5. kolega wczoraj byl na 9 kompanii , Marvel 29/10/06 13:59
    i zabronil mi, ogladania go na kompie. mowil, ze tak swietny film, ze naprawde warto wybrac sie do kina.

    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
    żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
    tego, co zrobiłeś

    1. pewnie warto... , waski 29/10/06 15:05
      ...tylko ze na kompie to ten film widzialem jakies pol roku temu jesli nie lepiej.
      Wedlug tego co tutaj pisza:
      http://www.filmweb.pl/Film?id=181525
      premiera byla ponad rok temu!!!

      Jesli chodzi o sam film, to naprawde dobre kino. Polecam!

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

    2. Moj Brat byl... , Barts_706 29/10/06 16:34
      ...i to samo mowil i tez sie zachwycal i tez kazal isc do kina.

      _______________________________

      http://jawnesny.pl

  6. Ja ostatnio widziałem , ligand17 29/10/06 16:10
    Clerks 2. I mogę śmiało polecić. Może zagorzali fanowie Smitha mnie zjadą, ale mnie się podobał. Szczególnie rozprawy na temat wyższości LoTR nad SW i akcja z osłem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL