Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 60165 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skończyła się subskrypcja do Norton Internet Security - co w zamian? , acd 29/10/06 18:05
Chodzi o taki pełen zestaw: firewall, antyvirus itp. w jednym. Wazne, żeby bylo latwe w obsludze i za free bo to dla Żonki:)

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. darmowe i w jednym? :) , Holyboy 29/10/06 18:16
    ja uzywam Comodo Firewall i Avasta

    Comodo oferuje tez wlasnego antywirusa, ale nie jest on jeszcze tak dobry jak konkurencja

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  2. ja uzywam , laciak88 29/10/06 18:25
    NOD32 + Kerio Presonal Firewall i jestem bardzo zadowolony :). Malo pamieciozerne to to :)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. za free? , Holyboy 29/10/06 18:43
      nod? :)

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

  3. sw... , Nikita_Bennet 29/10/06 18:49
    sw... ale nie nod

    mam avasta i on zostanie, potrzebny tylko firewall.
    darmowy.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    1. Kerio , ligand17 29/10/06 20:46
      2.1.5 darmowy, albo najnowsza wersja od Sunbelta, która ma jeszcze parę innych udogodnień - w wersji ograniczonej darmowa.

    2. Może tu znajdziesz coś dla siebie: , Piwomir 30/10/06 15:25
      http://www.firewallleaktester.com/
      Używam duetu Avast + Sygate Personal Firewall i jak do tej pory to rozwiązanie się sprawdza. Szkoda tylko, że Sygate już nie istnieje i firewall nie jest rozwijany.

      1. no wlasnie , Holyboy 30/10/06 22:49
        dlatego przesiadlem sie na Comodo, po za tym Sygate od czasu do czasu mial brzydki zwyczaj zjadania procka

        Strength is irrelevant.
        Resistance is futile.
        We wish to improve ourselves.

  4. Avast i , kojot 29/10/06 21:49
    Sygate personal firewall
    wszystko free

    pomyśl, zanim napiszesz coś
    głupiego...

  5. hmm , LooKAS 29/10/06 22:22
    avast sux, straszne ilosci wirusow przepuszcza... , firewall? najlepiej jakis polskojezyczny lub z prostszych ZoneAlarm - ale ustaw w kreatorze, ze jestes poczatkujacym i miales kontakt ze spywarem - poustawia wszystko sam. A do surfowanie przez ie/firefoxa polecam McAfeeSite Advisor.

    1. jakie to straszne? , Holyboy 30/10/06 14:28
      http://www.av-comparatives.org/...isse_2006_08.php

      Skuteczność 92% , co jak na produkt darmowy jest całkiem dobrze. Wspomniany McAfee ma wynik niemalże identyczny.

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

      1. tia , LooKAS 2/11/06 21:43
        ufaj dalej testom.... a zycie swoje - dziennie przerabiam kilka kompow z avastem - konczy sie na deinstalacji, instalacji dema mcafee, usunieciu wirusow i oddaniu kompa klientowi z informacja, ze niestety avast nie jest juz tak skuteczny jak kiedys i trzymania tego av dla lepszego samopoczucia mija sie z celem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL