Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 60170 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Film Ludzkie dzieci - wrazenia z filmu... , Nazgul 29/10/06 21:09
Film jest bardzo dobry. Swietna rola Owena. Warto isc chodzby dla zobaczenia jak pracuje kamera, operator jest jak jeden z uczestnikow zdarzen. Np pod koniec filmu glowny bohater ucieka w jednej z ulic przed strzalami, wojskiem itp. Podobne do Powstania Warszawskiego z Pianisty. Kamerzysta podarza za nim. Praktycznie przez 10 min ujecie kamery nie zmienia sie, ciagle jest jedno i to samo, bez przeskokow itp. Genialne jest to zrobione. A jak ginie jeden czlowiek blisko kamery to krople krwi widac na obiektywie, i sa tam do konca sceny. Genialnie to jest zrobione, nie widzialem jeszcze nigdy takiego czegos :) Film fajny i zmuszajacy do myslenia ;) Opis:
http://ludzkie.dzieci.filmweb.pl/

PS - Dzieki Agnes :))

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. uwaga prawdopodobnie to spojler więc uważajcie na to co autor postu napisał , john565 29/10/06 21:32
    123

    f*ck

    1. to nie spoiler :) nie opisuje akcji , Nazgul 29/10/06 21:36
      tylko gre kamery :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    2. co to jest , laciak88 29/10/06 21:37
      spojler? Cos nie jestem w obiegu

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. a juz chyba wiem , laciak88 29/10/06 21:37
        wnioskujac po powyzszym poscie

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

        1. spoiler to opis , Nazgul 29/10/06 21:39
          fabuly filmu, co sie dzieje, jak sie konczy itp :)

          people can fly, anything
          can happen...
          ..Sunrise..

        2. ja też mam z tym problem mimo iż wiem o co chodzi , gigamiki 30/10/06 10:20
          zawsze najpierw pomyśle o tuning samochodowym a dopiero potem o angielskim "spoil" :)

  2. ciekawe , mirkrup 29/10/06 21:35
    kumpel wczoraj był na nim w kinie i mnie ostrzegał przed tym filmem.

    1. fajne jest zrobiony , Nazgul 29/10/06 21:38
      mroczny swiat i ciekawie wygladajaca perspektywa konca swiata, bardzo realna, wyglada tak jakby historia sie powtarzala - IIWŚ

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  3. to ze mamy tylko 2 lata , kubazzz 29/10/06 23:42
    uuuu........
    swoja droga ciekawa koncepcja.

    SM-S908

  4. No proszę , Agnes 30/10/06 00:32
    cieszę się, że ci się podobało.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  5. heh bylam wczoraj , Iza WGK 30/10/06 01:03
    i pisalam juz do Agnes, nie podobal mi sie...Ostatnio wprawdzie jestem maniaczka starych epopei historycznych;) no ale nie pogardze fajnym s-f. Z tym ze nie wiem jak w ksiazce, ale film wydawal mi sie po prostu nielogiczny... W dodatku kto ogladal, wie ze poruszone byly 2-3 glowne nurty i prawie od siebie niezalezne


    spoiler--------
    nie wiem co moglo spowodowac ze i w jakski w tybecie i w dzingli amazonki kobiety beda bezpoldne a np. gorylice nie itd. Nie wiem co bedzie za 20 lat, ale ciezko mi sobie wyobrazic tak oglonoludzka tragedie bez podejscia psychologicznego, bez wyjasnienia tego oprocz 2 zdan!! Nie pokazali samobojstw kobiet, przygarniania nie wiem,m szczeniakow czy gorylątek nie wierze ze ludzkosc przeszla do porzadku dziennego i terazniejszosc wygladala jakby po prostu "odjeto" ze swiata dzieci...A po drugie z imigrantami, czyli drugo watek -
    Po trzecie mialam nieodprate wrazenie ze kibicujemy terrorystom ...

    Co do kamery, koncowe sceny bardziej wygladaly jak dokument z Groznego. Naprawde fachowe ujecia, jednak nie kibicujemy zadnej stronie -ani idacym na smierc z okrzykiem Allah Akbar, ani ex terroryscie krory znalaz sie tam przypadkiem (ale Owen ma to cos i podoba mi sie jako facet:), ani organizacji udowadniajacej ze pierwsze dziecko na swiecie urodzila emigrantka...Nawet matka dziecka nie wzbudzala we mnie ani litosci, ani zadnych emocji... No bo niby jakie to ma tak naprawde znaczenie dla Uk, otworza granice, zaleja ich i zniszcza...Caly swiat juz padl, wiec ich metod nie powinnismy krytykowac siedzac z cieplym fotelu, bo to po prostu stan wojny. To samo czulam ogladajac V jak Vendetta...Niby utozsamiaz sie z bohaterem ale z drugiej strony faktycznie metody jak skrajny terrorysta...

    No i zakonczenie - urwane jak w czeskim lub polskim filmie, zdarzylam je juz znienawidzic:-)
    -------- koniec spojlera ---------
    ps. nie moge sie doczekac roku 2020 :D Skonfrontujemy z rzeczywistoscia, heh.

    How fortunate the man with none ...

  6. uuu , Druzil 30/10/06 12:23
    Chcialem isc ale skoro ci sie podobal to sie zastanowie ;-)

    1. buhahah , Iza WGK 30/10/06 15:32
      komentarz rox:D

      How fortunate the man with none ...

    2. :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP , Nazgul 30/10/06 18:07
      :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP tyle powiem :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL