Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59944 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie o 2giery:BFME II i Heroes5 , Demo 30/10/06 08:49
1) mam problem z BFME II podczas gry sieciowej via hamachi. Jak już się uda odpalić grę sieciową to gra idzie ok, ale podczas zestawiania gry wywala mnie wielokrotnie. Firewalle odbloknięte, ver. oryg, najnowsze patche.

2) Da się gdzieś dorwać ang. ver. Heroes of Might & Magic?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. heh hamachi dziala na UDP , biEski 30/10/06 09:13
    a UDP jest connectionless to moze przez to
    jja tez mialem problemy z graniem w need for speeda most wanted
    wieszal sie czesto

    1. więc... , Demo 30/10/06 09:20
      nic z tym się nie da ten teges?

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. zobacz czy w grze idzie ustawic zeby smigala po udp , biEski 30/10/06 09:51
        ja za bardzo nie bawilem sie hamachi

        1. ustawienia multi , Demo 30/10/06 09:53
          w BFME II są bardzo ubogie :( nie da się ustawić go po UDP.

          napisalbym swoj config,ale sie nie
          zmiescil:(

  2. Ad HoMM5 , ligand17 30/10/06 10:11
    to w chwili premiery były dostępne dwie wersje - zwykła polska i jakaś Deluxe po angielsku. Nie wiem, czy nadal tak jest, ale może warto sprawdzić u źródła albo na Allegro?

    1. no... , Demo 30/10/06 10:16
      pisze bo nie mogę znaleźć :(

      A może da się "zangielszczyć" polską ver?

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. "Zangielszczyć" to pewnie nie , ligand17 30/10/06 11:11
        ale np. ja bez skrupułów korzystam ze ściągniętego z Sieci angielskiego WH40K:DoW, a na półeczce stoi sobie oryginał po polsku. Wpisuję oryginalny klucz i działa. Może należy się wczytać w licencję, ew. w razie wątpliwości napisać do dystrybutora, czy taki "dżingś" jest legalny.

        1. pewnie legalny nie jest , Robak 30/10/06 12:49
          bo poto się między innymi lokalizuje gierki i daje niższą cene aby nie było przepływu do innych krajów. Ale jak napisali wyżej sumienie miał bym czyste (jak nie można kupić wersi angielskiej)

          1. Może i nie jest legalne... , Turok 30/10/06 12:59
            ...ale dla mnie spolszczenia gier są po porstu żenujące. Q4 zamienia się w komedię. Jedyne dobrze spolszczone tytuły jakie znam to NWN i Kabuto. Zawsze robię tak samo jak ligand bo nie mam nerwów do tej polskiej amatorki.

            1. otóż to , Demo 30/10/06 14:33
              żenujące spolszczenia :(

              napisalbym swoj config,ale sie nie
              zmiescil:(

          2. No nie wiem , ligand17 30/10/06 15:03
            bo jeśli wersja angielskojęzyczna nie występuje na danym rynku? Poza tym kupujesz produkt, płacisz za niego i masz prawo go używać. Możesz też przyjąć wersję taką, że korzystasz cały czas z jednej kopii - tej ściągniętej z sieci; oryginały stoją w tym czasie obok i nie sa używane w innym komputerze.

            1. Ty sobie mozesz sie tlumaczyc jak chcesz , kubazzz 30/10/06 16:33
              i przyjmowac i wyobrazac co chcesz, a wylobbowane prawo jest prawem:)

              SM-S908

              1. To pokaż mi w EULA , ligand17 30/10/06 18:04
                gdzie jest napisane, że nie mogę używać wersji angielskojęzycznej.

                1. mozesz miec oczywiscie , kubazzz 30/10/06 20:49
                  jak kupisz.

                  SM-S908

                  1. Ale gdzie to jest napisane? , ligand17 30/10/06 21:05
                    W EULA jest napisane, że producent udziela licencji na używanie oprogramowania (tutaj nazwa). Nigdzie nie ma słowa o tym, że to musi być dokładnie ta wersja...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL