Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3983 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

noteboki.pl - NIE POLECAM. , Rand 3/11/06 18:51
(Nie mylic z notebooki.pl)
Jakies 4 tygodnie temu siostra kupila tam laptopa, normalnie tak jak w sklepie internetowym (umowa mailowa itd). Zaplacila karta kredytowa.
Do tej pory notebooka ani sladu, nie dosc tego maja czelnosc zwodzic i klamac ze wyslali itd.. I to kilkukrotnie.. Doszlo nawet do tego ze zostala zablokowana na gg, tak samo nie ma po co dzwonic.. Zdaje sie ze zglosze sprawe tam gdzie trzeba..

Faster, faster! We're heading
towards total disaster!

  1. Jeśli... , JE Jacaw 3/11/06 18:57
    ...wysłali, to niech powiedzą czym i dane identyfikacyjne nadania. Potem można to spróbować sprawdzić w firmie przesyłkowej.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Nie da sie od nich tego wyciagnac , Rand 3/11/06 19:07
      Po prostu nic nie wyslali. Totalna kpina..

      Faster, faster! We're heading
      towards total disaster!

  2. ja u nich kupowałem , pumek 3/11/06 19:01
    i bez problemu, tyle że odbiór miałem osobisty
    kolega który też tam kupował nie narzeka

    ..nie lubie sygnaturek..

    1. a nie przepraszam , pumek 3/11/06 19:01
      ja kupowałem w notebooki.pl

      ..nie lubie sygnaturek..

      1. tez myslalem, ze to literówka , dFour 3/11/06 19:12
        ... a tu faktycznie 2ga strona

  3. takie numery , seneka 3/11/06 20:55
    to oni robią chyba od dawna
    http://www.gatago.com/...alne/krakow/19468784.html
    Od razu idź na policje, bo szkoda czasu.

  4. .:. , Shneider 3/11/06 21:57
    co to jest umowa meilowa?

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. A taki mail jak dostajesz z dowolnego sklepu internetowego , Rand 3/11/06 23:38
      Tak sobie to nazwalem.. Po prostu mail z automatu.

      Faster, faster! We're heading
      towards total disaster!

      1. .:. , Shneider 4/11/06 02:11
        ale czym jest ten mail?

        jak ja wysle Tobie meila ze kupiles u mnie auto za 100k zl to co?


        takze rob wydruk z banku potwierdzony przez bank i sio na policje.

        .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL