Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3797 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mp3 player około 200-250zł z radiem. , m_aczo 4/11/06 22:35
Witajcie!

Proszę Was o polecenie jakiegoś ciekawego mp3 playera z przyzwoitą jakością dźwięku (nie chcę wymieniać słuchawek), koniecznie z radiem! Mam do zagospodarowania max do 250zł, urządzenie nie musi mieć wielkiej pamięci - 1 GB (jeśli będzie 512 to też katastrofy nie ma). Ważne dla mnie są tylko 2 sprawy - przyzwoita jakość dźwięku i radio.

Czy to jest warte uwagi?
http://allegro.pl/...3_oled_line_in_dzwiek_3d.html

pozdrawiam

  1. Masz... , Wolf 4/11/06 22:36
    http://allegro.pl/...3_player_z_dykt_ums_1_7_.html


    I nie szukaj niczego innego...

    Vey iz mir!

    1. tylko że nie ma radiia... , m_aczo 4/11/06 22:57
      a to jest dla mnie bardzo ważne! Ewentualnie T10? ale nie wiem jak gra.

      1. t10 , majlosh 4/11/06 23:08
        T10 gra tak samo, maja te same bebechy. Posiadam t30 i sobie chwale :)

        They dont know that we know they know we know

        1. a czy słuchawki z zestawu , m_aczo 4/11/06 23:15
          są dobre? Jeśli wszystko mieści się w normie to chyba na niego się zdecyduję :)

          1. Sluchawki dodawane do iriverow sa oczko lepsze od... , Wolf 4/11/06 23:29
            Tych dodawanych do innych odtwarzaczy, ale i tak marne...

            Vey iz mir!

            1. to jeszcze spytam, może się orientujesz , m_aczo 4/11/06 23:33
              Co takiego jest w wersji refurbished że jest niższa cena niż wersja pudełkowa? Czy one były używane czy co?
              Bo jeśli warto kupić refurbished to może i na sennheisery mx300 mnie będzie stać :)

              1. refurbished , Wolf 4/11/06 23:59
                To playery, ktore trafily z powrotem do producenta/sklepu...
                Najczesciej sa to zwykle zwroty, ale refurbished obejmuja tez playery naprawiane lub z wymieniona elektronika/obudowa...

                Nie kupuj sennheiserow MX300 bo sluchawki, ktore dostajesz z iriverem to wlasnie sennheisery MX300, a po co Ci 2 pary?

                Vey iz mir!

                1. Myślałem że w zestawie , m_aczo 5/11/06 00:02
                  są inne słuchawki, no ale skoro to te to rzeczywiście nie będę. A więc zdecyduję się jednak na wersje nową.

                  Dzięki za opinie :)

                  1. Dozbieraj jeszcze troszke peniedzy... , Wolf 5/11/06 00:16
                    I kup cos takiego jak sony mdr-ex71...

                    Vey iz mir!

                    1. a czy na takim playerze , m_aczo 5/11/06 10:43
                      rzeczywiscie rożnica będzie zauważalna, bo to przecież raczej średnia półka (jeśli nie średnio-niższa:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL