Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51705 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Potrzebny nocleg dla 2 babeczek 20-24 listopad w Gdyni. , Dexter 9/11/06 12:23
Oczywiście żadnych figo-fago ;-), oferta poważna, za kasę.

Ma ktos jakies namiary, info? Oczywiście kwestie typu hotel odpadają, tylko sprawdzone lokumy, loka, eee, lok.. no wiecie, lokale. (jak się odmienia słowo "lokum"?)

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. No wiesz, żadnych figo-fago i za kasę? :-) , DJopek 9/11/06 12:26
    Zdecyduj się ;-D

    1. Nic z tych rzeczy... , Dexter 9/11/06 12:35
      Ostatnio takie coś znalazłem, masakra:

      http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7713

      Ale pytam serio, babeczki są zajęte, uczciwe blablabla i będą w Gdyni w słusznej sprawie, więc szacunku wymagają.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

  2. no jakby szukaly chaty w Wawie... , bajbusek 9/11/06 13:18
    to prosze oferte na priva ze zdjeciami :)

  3. no niestety... , Grocal 9/11/06 13:31
    mieszkam pod jednym dachem z moja przyszla tesciowa... Nie przejdzie :)

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  4. a ja niestety... , Bodhi 9/11/06 13:59
    z przyszla zona :D pozniej sam musialbym na bardzo dlugo szukac noclegu :D

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

  5. hmm , bartek_mi 9/11/06 14:01
    http://www.slownik.iorg.pl/s/lokum

    ale dziwnie brzmi ...
    chyba bym wolal zastapic innym slowem :)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  6. nieodmienne , BONUS 9/11/06 14:50
    http://so.pwn.pl/lista.php?co=lokum

  7. kurde... , PrzeM 9/11/06 15:24
    ...luzik - pytałem, żona się zgodziła, nawet na współną kąpiel i masaż z olejkami...nie ma nic przeciwko i oglnie chętna jest na nowe koleżanki, szczególnie takie młódki, ale...
    tylko kurna...


    nie jestem z Gdyni...

    :)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. :-) , akustyk 10/11/06 01:14
      :)))))

      http://akustyk.magma-net.pl

  8. tzn gdzie chcą mieszkać , chris01 9/11/06 20:51
    napisz czy mają jakieś auto, jestem z Gdyni i znam parę tanich miejsc, do jakiej kwoty szukasz?

    Krzysztof

    1. tu masz tanie kwaterki , chris01 10/11/06 00:38
      www.zeglarz.lap.pl/oferta.htm
      www.bryza.glt.pl
      www.nadmorze.pl/bursztynek/index.php
      to troszkę dalej od centrum
      www.villafoltyn.pl/OFERTA.htm
      www.ow-rewa.morze.net.pl/cennik.htm

      Krzysztof

    2. bryza jest spoko , Godmaker 12/11/06 13:12
      tylko dojazd na witomino taki sobie

      ...:::| Think for yourself |:::...
      ...:::| Question authority |:::...

  9. jeśli chcą pokój to ja polecam... , Godmaker 9/11/06 21:06
    http://raido.pl
    Gdynia Orłowo 5 minut do SKMki, przyjemne pokoje z łazienkami. Bardzo fajna właścicielka i przystępne ceny
    byłem tam w ostatni w tym roku ciepły weekend i naprawdę szczerze mogę polecić :)

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL