Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 60041 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sluchawki - jakie byscie doradzili ? , Portal 10/11/06 08:03
Witam
Potrzebuje zakupic sobie nowe sluchawki w cenie okolo 100 -150zl. Niestety jest taki wybor ze w glowie metlik. Dpradcie mi cos ?
Na sluchawkach slucham muzyki Dance , disco itp z dobrej jakosci sprzetu a takze z komputera , chce aby byly to sluchawki dobrej jakosci ( pod wzgledem wykonania jak i jakosci muzyki - miekkie basy itp)
Do tej pory mialem fajne sluchaweczki Thomsona ale po dwoch latach uzywania zaczyna sie mocno zluszczac ta czarna tkanina na gabce sluchawek i po kazdym uzyaciu uszy sa czarne, dlatego tez chce cos trwalego.
Najlepiej zeby mialy takze regulator glosnosci przy sobie

  1. Okresl podstawowe dwie rzeczy: , NimnuL-Redakcja 10/11/06 09:06
    1. czy to ma byc model sluchawek otwartych czy zamknietych
    2. czy to ma byc model duzych wokolusznych sluchawek czy lekkich przenosnych?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. s.w. , Mikar 10/11/06 09:16
    j.w.

    E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
    Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

  3. To jedziemy , p_nowak 10/11/06 09:23
    ogólnie z pałąkowych polecam:
    - AKG k26p - tym zamknięty, dobrze tłumią odgłosy z zewnątrz, głęboki bas... mogą cisną w bańkę (jak pałąk wyrobi się będzie ok) i może być ciepło w uszy... nie wytrzymasz dłużej niż 1-2h
    - Koss Porta Pro - nie słyszałem ale ogólnie są świetne, może nawet lepsze niż AKG ale to zależy od gustu. Nie ciśnie w baniak, ponieważ konstrukcja opiera się gąbkami na głowie. Trochę staromodnie wyglądają (za to AKG jakbyś miał dwie puszki dociśnięte pałąkiem). Konstrukcja chyba otwarta.
    - Creative 630EP - dokanałowe, bardziej do noszenia na zewnątrz. Konstrukcja w porządku jeśli chodzi o słuchawki kanałowe do kwoty 400 zł. Mogą być dla niektórych niewygodne, poza tym pojawia się w nich trochę sybilnatów. Nie licz na szeroką scenę - za taką kwotę jej nie dostaniesz. Lepiej rozejrzyj się za słuchawkami nausznymi jeśli nie zależy Ci na przenośności.

    Możesz popatrzyć się również za Sennheiser HD201 - ponoć są świetne w tej cenie (konstrukcja zamknięta) lub coś z mniejszych Koss KSC75 (w USA kosztują ok 15$ i sporo osób się nimi zachwyca - właśnie je dostałem i podobają mi się - są strasznie wygodne).

    HP DV6 3160 + SSD 128GB
    ACER AO 722

  4. jesli maja to byc sluchawki budzetowe , piszczyk 10/11/06 13:29
    to moze seria AKG K44, K55 lub K66 ?? Naprawde niezła jakosc dzwieku, lekkie, przyzwoicie wykonane . . .
    http://www.musiccenter.pl/...amp;g3=84&id=3673
    http://www.musiccenter.pl/...mp;g3=159&id=1592
    http://www.musiccenter.pl/...mp;g3=159&id=1594

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL