Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05

 Dzisiaj przeczytano
 80346 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

upgrade kompa - grafa , Nikita_Bennet 12/11/06 18:48
witam
jako ze karta graficzna z kompa mojej siostry poszla do kompa kumpla a ja mam radenka 9100 herca zastanawiam sie czy nie wsadzic mego radeonka do kompa sister a sobie kupic cos uzywnego ale szybszego. tylko nie wiem czy jest sens i dlatego pytam was.

konfig kompa:
zasilka to chieftec 360 w big towerze chiefteca
epox 3pta+celek tualatin @1,46
2x256 sdr specteka
hercules 9100 (wlasnie o zmianie tej karty pomyslalem)
audigy
barracuda 200GB chyba serii 9 - znowu dzis miala problemy z trzymaniem danych
poza tym: 2xcdrw, kontrolerek raid,usb, karta wifi i inne pierdolki

wiem - leciwy konfig ale mam duzo szybszego laptopa i gram poki co na laptopie a ten komp robi za maszynę do pisania/ogladania filmow/archiwizacji danych/przeglądania netu itp czyli wszystko oprocz grania.

tylko nie wiem czy jest sens pakowac jakąkolwiek kasę w lepszą kartę - za rok, moze dwa wymienię prawie cale bebechy.
obecnie pomyslalem nad radeonkiem 9500pro. po prostu chcialbym wsadzic najszybszą kartę jaką jest sens wstawic ale tutaj musze sie liczyc z ograniczeniami takim jak agp, tym ze mam sdr'y i procek jest dosyc wolny.
doradzicie cos???

nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  1. może cos na poziomie , nezged 12/11/06 22:36
    r 9550 lub jakiegoś gf 6200 lub 6600, max 7300 i podkręcić - podejrzewam że nic szybszego do takiego procesora nie opłaca się dokładać.

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

    1. mysle o radku , Nikita_Bennet 13/11/06 12:29
      ale 9500 pro tylko nie wiem czy to nie jest za szybkie go mego kompa.
      po prostu nei chce pakowac kasy w stacjonarkę a szczegolnie w agp jak za jakis czas bede i tak wymienial wszystko i karta na agp nie bedzie mi potrzebna

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL