Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49211 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Vista] Wie ktoś jak zlikwidować dymki z info o brakującej ilości miejsca na dysku... , Turok 14/11/06 17:24
...bo mnie zaraz szlag trafi.

  1. podepnę się , dFour 14/11/06 17:57
    Vista ma jakiestam ograniczenie tcp/ip jak xp z sp2?
    bo mi torrenty cos okropnie wolno smigaja, a sciagnie pliku "jednym strumieniem" ze stronek szybkich idzie jak cza
    jakis pomysl?

  2. nie wiem czy pod vistą zadziała , Robak 14/11/06 17:57
    ale w XP dymki można wyłączyć za pomocą xp-AntiSpy

    1. Połowiczny sukces :] , Turok 14/11/06 18:15
      Ikonki dysków na trayu się świecą ale chmurek nie ma czyli jest o niebo lepiej!! Dzięki Robak.

      Pozdr

  3. W xp pomagał wpis w rejestrze , kyusi 14/11/06 18:53
    w kluczu:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
    dodać nowy wpis "NoLowDiskSpaceChecks" typu DWORD o wartości "1". Może w viscie też zadziała

    -=error=-

  4. tak sie od wczoraj , maciell 14/11/06 19:20
    bawie wersja ultimate 32 bitowa. Nawet fajny system :-). Tylko narazie problem z sterami do tego ustrojstwa. Wiec mysle, ze jeszcze z pare miechow na xp bede smigal, a pozniej przejscie na ten system. Jedyny jak narazie dla mnie mankament to, ze to za kolorowe dla mnie ;-), ale tak samo myslalem o xp. A jednak z czasem przywyklem. No i fajnie, ze szachy dali :-) i nowego sapera i pasjansa :-).

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. poprawka , maciell 14/11/06 19:29
      z ciekawosci popatrzylem jakie na to beda ceny. Czy ich po......lo. 800 zl za wersje home. Juz widze jak mi sie bedzie udawalo namowic klienta, zeby byl legalny. Za 800 stow to klient ma monit 19 cali lcd samsunga.

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

  5. podepne sie ... , Kozo 14/11/06 20:09
    1) czy dziala juz to info pogodowe? (w rc2 nie dzialalo)
    2) co zrobic aby przy jednym uzytkowniku system od razu domyslnie go uruchamial, a nie ze mi sie wlacza przy starcie wybor uzytkowniow i musze go za kazdym razem recznie potwierdzac.

    1. hmm , dFour 14/11/06 20:43
      ja mam rc1
      i mam sidebar a tam pogodę na Poznań, jakotako się zgadza
      tez mam tylko mnie z uzytkownikow i od razu startuje

      mowisz, ze w rc2 to spierdzielili? cholewa, a rc2 sciagam wlasnie ...

      1. a dlaczego , Kozo 14/11/06 20:52
        nie sciagasz juz finalnej wersji (RTM)?

        1. bo mam klucz z rc1 , dFour 14/11/06 21:06
          i bedzie w rc2 dzialal (klucz wygenerowany na stronie ms), bede mogl aktywowac sobei system itepe

          a z rtm to juz sam nie wiem jak jest, z tego co widze, ludzie kombinuja ...

          1. Hehe ja aktywowałem wersję pełną kluczem z R1 :) , Turok 16/11/06 03:25
            Genuine Windows Product :)

    2. aby użytkownik automatycznie sie logował nalezy: , luckyluc 16/11/06 10:33
      start -> run (lub klawisz windowsa+r) i wpisujesz:
      control userpasswords2 i tam sobie robisz tak ze ustawiasz pasek na użytkowniku który ma być automatycznie logowany a następnie odznaczasz check boxa ze użytkownik musi podać hasło przy logowaniu, nastepnie ok , podajesz swoje hasełko i juz będzie Ci się automatycznie logował :)

      pozdroo

      // Get rich or die tryin.

  6. To i ja się podepnę , ligand17 14/11/06 21:51
    Czy jest w Explorerze widok "lista", czy tylko są różne ikonki, kafelki, miniaturki itp duperele + szczegóły? Bo się tak przyzwyczaiłem do "Lista", że nie potrafię już inaczej operować.

    1. jest , Keeper 15/11/06 23:20
      jest lista :)

      -------
      http://www.siemiany.info

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL