Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49288 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zestaw Snowboardowy..Co o tym myslicie, warto? , kondzio_s 15/11/06 10:00
Jezdze na desce od 4 lat, ale raczej 3 - 4 razy w sezonie. Narazie katowalem uzywany sprzet i teraz chce cos kupic nowego dla siebie...Co o tym sadzicie, czy warto sie rym zainteresowac...Chetnie bym tylko w tym zestawie buty zmienil...Ale czekam na wasze opinie....pzdr

JbKodi

  1. Ale sprecyzuj pytanie... , Coyote 15/11/06 10:53
    Pytasz nas czy Ty chcesz mieć nowy sprzęt? :)

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

  2. ........ , kondzio_s 15/11/06 12:54
    chce kupic nowy, taki jak tutaj moze byc...nie znam sie na sprzecie i szukam porady:

    http://www.allegro.pl/...le_4_czesci_top_cena.html

    JbKodi

  3. prawie tyle , laciak88 15/11/06 14:35
    to ja dalem za same buty :|. tak swoja droga, to w zadnym wypadku nie bierz deski z rdzeniem z tworzywa sztucznego. tylko drewno. moze do takiego jezdzenia ci starczy, ale ja bym troche doinwestowal i wzial cos lepszego

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  4. no to moze cos doradzisz... , kondzio_s 16/11/06 00:33
    Wiesz nie stac mnie na sprzet z wyzszej polki, zastanawilem sie nad zakupem oddzielnie, ale ceny typu 1000 za damą deske. 500 wiazania i tyle buty...przesada...Jakies propozycje>>>

    JbKodi

    1. ok, to poczytaj , laciak88 16/11/06 07:18
      http://www.snowboard.pl/poradnik/
      ja na podstawie takich poradnikow dobralem sobie sprzet w swojej grupie cenowej i jestem z niego zadowolony. tylko mi za zestaw wyszlo ponad 2k, ale jak dobrze poszukasz, to znajdziesz w twojej cenie na pewno

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

  5. ...... , kondzio_s 16/11/06 12:07
    A co myslisz o tym:

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141907088

    http://www.allegro.pl/...ancja_nowy_snowboard.html

    http://www.allegro.pl/...a_29_ceny_sklepowej_.html

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140882504

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141960289

    JbKodi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL