Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9931 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

K750i CID49 - sposób na usunięcie obrazków i dźwięków operatora :D , Kriomag 17/11/06 18:22
jaki banalny w swej prostocie ;)

Cała operacja zostaje przeprowadzona pod Operą Mini, ale co będę się rozpisywał, zrobiłem filmik całej operacji :)

http://www.youtube.com/watch?v=K30EdnTDPIk

Tym sposobem wywaliłem wszystkie pliki ktore w swej hojności umieścił na mojej komórce Plus... można powiedzieć, ze soft jest od-brandowany w większej części :) (zostało jeszcze kilka ikonek, gry i aplikacje ale to tak nie przeszkadza ;)). Przy włączaniu telefonu jest tylko logo SonyEricssona tak jak jest przy czystym sofcie. Telefon wyłącza się błyskawicznie bo nie pojawia się animowane logo :D Nie mam też dzwonków ktore były zabezpieczone przed usunięciem oraz wszystkich plikow w kataloogu VideoDJ :D



PS. Ja miałem pomysł (nie wiem czy jako pierwszy, znając życie pewnie nie) a brat znalazł program w ktorym można było tą operację przeprowadzić (thx bro) :D

  1. ... , Sith 17/11/06 18:24
    The video you have requested is not available.

    Ja to zrobiłem MobyExplorerem.

    1. chwilkę , Kriomag 17/11/06 18:26
      trzeba poczekać :)

      To czemu nie mówiłeś jak się wściekałem kiedy mi wgrali soft plusa? :P ehhh

    2. a znasz jeszcze jakieś przydatne aplikacje? , Kriomag 18/11/06 00:15
      zwlaszcza interesują mnie txt readery :) takie aby bez problemu wczytywaly nawet kilkumegowe pliki :)

      1. ... , Sith 18/11/06 09:20
        najlepiej wgrywac cale stronki www do fona - ladnie to wyglada, chodzi plynnie i obrazki nawet sa:)

  2. w W810i ten sposób nie działa :( , Kriomag 20/11/06 09:40
    kolega sie ucieszył a tu zonk :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL