 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 20574 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
navi w passacie , gitkrzych 21/11/06 18:32 Witam mam problem przyjechał do mnie wujaszek kupił sobie właśnie ww pasata rocznik 2004 i ma tam navi wbudowaną i mapa jest na płycie ale jest wszystko po angielsku i niestety nie ma tam polskiego a musi być polski i mam pytanie jak to zmienić czy wystarczy nagrać na płytkę auto mapę polską i włożyć i będzie git czy to trzeba jakąś specjalną po włożeniu tej płytki jest tam jeden plik tekstowy i tam jest jakaś nazwa ale nie wiem co to oznacza co i jak
Project-Name: TAN Czech Republic Poland 2005/2006 DX proszę was o pomoc. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|