Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33518 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Telefon Philips DECT VOIP SKYPE VOIP3211S , Jacek_2004 23/11/06 13:53
Widzę, że jest spore zainteresowanie tym telefonem na Allegro

http://www.allegro.pl/...egory=15675&country=1

Czy ktoś z was używa taki telefon i może podzielić się wrażeniami ?

  1. korzystam... , DYD-Admin 23/11/06 13:56
    ...działa sprawnie, ze Skypem też, nie wiesza sie... jak masz bardziej konkretne pytania - pisz...

    -- DYD

    1. interesuję mnie zasięg słuchawki , Jacek_2004 23/11/06 14:08
      Posiadam płytę Asusa p5w dlx z wifi, z taką małą antenką w zestawie
      mam nadzieje że wystarczy mi na rozmowę w promieniu około 50m

      1. ale... , DYD-Admin 23/11/06 14:28
        w 3211S masz Bazę, którą podłączasz kabelkiem do USB i słuchawka komunikuje się bezprzewodowo z bazą a nie przez wifi, więc ta Twoja antenka nie ma tutaj nic do rzeczy...

        zasięg komunikacji miedzy słuchawką a bazą sprawdzę w wolnej chwili...

        -- DYD

        1. faktycznie , Jacek_2004 23/11/06 15:44
          myślałem że działa poprzez wifi

          1. Wejdź na stronę skype'a do ich sklepu , Sherif 23/11/06 15:47
            Jest telefon wifi z wbudowanym klientem... tylko cena

  2. podepne sie , Chucky 23/11/06 14:36
    czy podpinajac zwykla bezprzewodowke przez Liveboxa - mozna z niego korzystac w Skypie?
    wiem ze mozna z tel. internetowej TP, ale czy ze Skype tez? w koncu Livebox ma polaczenie z kompem USB lub Wifi - ktos sie tym bawil?

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  3. lol jaki telefon?/??? to jest SLUCHAWKA USB .. ludzie opanujcie sie , RusH 23/11/06 14:47
    ta kupa wymaga :
    1 KOMPUETRA z windows
    2 odpalonego Skype/innego klienta Voip
    3 portu USB

    za ta sama cene mozna miec PRAWDZIWA bramke voip chodzaca bez komputera

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. .:. , Shneider 23/11/06 14:53
      ciii bo sie wyda.
      a niektorzy moga sie zestresowac

      http://allegro.pl/..._taniej_o_120_zl_1500min.html

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. noo fajnie , Jacek_2004 23/11/06 15:41
        tylko jak to podpiąć do komputera z neostradą - modem USB ?

        1. .:. , Shneider 23/11/06 20:24
          korzystam z firmie z tego linksysa.
          zajebicho prosty. podlaczasz i dziala :D

          a operatora nie polecam bo nie znam konkurencji
          ale mediatel obsluguje tego voipa i jest slodko.

          opoznienia mniejsze jak na komorce. jakosc lepsza jak na komorce.

          .:: Live at Trance Energy ::.

        2. .:. , Shneider 23/11/06 20:27
          1. router z kontrola pasma. 250zl
          zauwazysz znaczna poprawe podczas korzystania z neta w przypadku ogladania www i p2p.
          2. dajesz wysoki priorytet na Voipa i masz z glowy zrywanie polaczenia w przypadku niskich transferow na neo.

          takze lekki wydatek a potem z gorki i coraz przyjemniej.

          .:: Live at Trance Energy ::.

    2. w kwestii.. , DYD-Admin 23/11/06 14:53
      ...wspominianego modelu Philipsa Rush ma racje, choć nie nazwał bym go kupą... :-)

      a telefonik, który nie wymaga włączonego kompa do działania wypućił NetGear...

      http://twojepc.pl/news11394.html

      -- DYD

      1. .:. , Shneider 23/11/06 14:55
        ale po co kombinowac z dziwnymi urzadzeniami all in one.

        nie prosciej normalna bramke a tel kupic bezprzewodowy jaki tylko sie chce.

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. nieee no , RusH 23/11/06 15:02
          nie mozna, bo wiesz, skype to Web 2 point OU i fogoole :P

          I fix shit
          http://raszpl.blogspot.com/

        2. nbo np. na zwykłym telefonie... , DYD-Admin 23/11/06 15:13
          ...nie masz menu skype i nie wybierzesz sobie usera z poziomu słuchawki... :)

          -- DYD

        3. Korzystasz z tej bramki? , Sherif 23/11/06 15:43
          Interesuje mnie jakość rozmów i ewentualne opóźnienia przy dzwonieniu na numery stacjonarne. Jaki operator voip jest godny polecenia?

          1. .:. , Shneider 23/11/06 20:25
            ups. napisalem ciut wyzej i nie trafilem w Twoj watek.

            .:: Live at Trance Energy ::.

            1. Dzięki , Sherif 24/11/06 08:45
              123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL