Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33531 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dziwne wylaczanie kompa... , lol555 23/11/06 23:34
mialem kilka wirusow na kompie wie postanowilem zrobic formata i postawic od nowa windowsa xp ...dysk to stary seagate baracuda IV 60 GB. Wrzucilem plytke z windowsem po wybraniu na niebieskim ekranie opcji nowej instalacji nastepuje moment gdzie instalator sprawdza dysk/dyski ( napis w lewym dolnym rogu "czekaj" ) po chwili komp sie wylacza i niechce odrazu wlaczyc. wyjmuje wtyczke z zasilacza kilka razy i wlaczam wlacznik.. po kilku razach zalapuje i sie wlacza. zmienilem dysk na jakis stary 1.2 GB...instalka poszla bez problemu. Potraktowalem go nortonem antyvirem 2002 z live CD. nic nieznalazl w MBR... a mam przypuszczenia ze tam cos moze siedziec.
Macie jakies pomysly co moglo sie stac? czy to tylko wirus jakis czy mam sie z dyskiem zegnac ? na marginesie dodam ze probowalem odpalic jakos drugi dysk ( masterem byl ten z 1.2GB z systemem ) .. przy ladowaniu windowsa wylaczyl sie.. )

123

  1. hmmm , Carmamir 23/11/06 23:39
    nie miałeś wcześniej żadnych dziwnych objawów ?
    Sprawdź jakimś dobrym softem do badów, to moja rada narazie ;)

    No to się wkopałem...

    1. 123 , lol555 23/11/06 23:47
      no wlasnie nic sobie nieprzypominam. nawet jak chcalm linucha postawic to przy inicie linux sie wywala.. pisze cos o disc errors ..

      123

      1. hmmm mi przychodzi do głowy , Carmamir 23/11/06 23:52
        format /mbr
        powiniene wyczyścić Ci MBR i spróbuj ponownie

        No to się wkopałem...

    2. a co do sprawdzania badów dzialajace z plyty? , lol555 23/11/06 23:49
      bo innej mozliwosci wlasciwie sprawdzic niemam jak z live cd .

      123

  2. :-) , Hiper 25/11/06 09:38
    Jak ma mój gust, to walnięta płyta główna / zasilacz.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL