Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 12:09
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38486 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś pracuje na IIS pod xp home? , DmK 24/11/06 18:42
Tak pytam bo jak przyszło mi doktoryzować się w asp to okazało się że pod xp home nie ma iis (i tu się kłania głupota kupowania legalnego windowsa). Znalazłem sposób który to omija ale czytałem parę komentarzy że nie jest to stabilne, bezpieczne itp. Ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?

  1. ja... , atabe 24/11/06 19:20
    klopotow z tym byla masa i nie mozna powiedziec, zeby to dobrze dzialalo. w sumie skonczylo sie jednak na zainstalowaniu pro ;)

    1. to mnie pocieszyłeś , DmK 24/11/06 19:32
      jw..

      1. ale probuj... , atabe 24/11/06 20:42
        pare lat minelo, moze juz sa lepsze sposoby na ominiecie :)

  2. Podepnę się ... i krzyknę HELP ME ! , jenot 24/11/06 19:40
    Mam Serwer SBS 2003 i na nim IIS... Ni cholery nie potrafię zmusić go do pracy z PHP 5.

    Jak skofigurowałem po TSAPI to przesyłał mi do przeglądarki kod strony w php ( czyli nie dzałał ) a jak teraz po CGI ustawiłem to chce uprawnień do katalogu C:\PHP .... wghrr

    Macie może jakiś faq albo helpa jak to zrobić?

    Ja postępowałem zgodnie z:
    http://www.peterguy.com/php/install_IIS6.html
    no i niestety klęska ?

    Setup ( gotowy instalator ) też nie daje efektu :-(

    Może jest jakiś drobny motyw, o którym powinienem wiedzieć ?

    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

  3. tak to jest... jak się decyduje na chamskie technologie , josh 25/11/06 20:14
    tak na prawdę nie ma żadnych przeciwskazań technicznych, żeby IIS działał na WinXP Home, ale kiedy ludzie "od robienia kasy" wtrącają się do czegokolwiek, to muszą to spieprzyć.

    Jak już musisz wchodzić w to M$ chamstwo, to zobacz, czy nie da się np. takiego Apache'a lub innego serwera WWW podłączyć pod ASP (chociaż wątpie w to).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL