Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42994 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Uwaga na Wii , Deus ex machine 25/11/06 17:54
http://fishki.net/comment.php?id=15393 mozna niezle uszkodzic sprzet .)

"Uti non Abuti"

  1. nom , Synaj 25/11/06 18:15
    dzisiaj mialem okazje na PGA, zobaczyc jak inni graja w wii oraz sam zagrac i jeden pewien dziennikarz tak wymachiwal tym, ze prawie uderzyl w monitor.
    Natomiast jak ja grałem z kumplem na Wii w tenisa to przylożyłem kamerze, która stała za mną ;;]

    1. i jak PGA wygląda? , Coyote 25/11/06 22:31
      Bo nie wiem czy się przejść...

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

  2. oglądałem , vaneck 25/11/06 21:16
    dzisiaj demko w toys'r'us i bardzo spodobała mi się walka na miecze :) Bym spróbował. Może synowi kupię :)))

    A little less conversation, a little more action
    please

    1. może chcesz mu kupić na gwiazdkę xboxa 1 z dużą ilością dodatków? , DmK 25/11/06 23:11
      tak pytam :)

      1. spytam sie :) , vaneck 26/11/06 09:39
        on na to: "Guuu, brrrr, a!"
        Takiej odpowiedzi można się było spodziewać po 7 miesięcznym knypku. Ja myślę że "on" chce Wii :-)

        A little less conversation, a little more action
        please

        1. nic , DmK 26/11/06 11:09
          próbowałem :-)

        2. gdyby chcial wii , wukillah 26/11/06 11:40
          powiedzialby Guuuu. z jego wypowiedzi wnioskuje,ze
          chce (tlumaczenie) Wiii, Xbox360 , obie!

          just d'oh it!

  3. hehe , macol 26/11/06 11:10
    nie weim co oni z tym robili ze ten sznureczek sie przetarl ;)

    no ja gralem na wszystkich grach na pga i musze powiedziec ze dzis zabieram na PGA jeszcze moja dziewczyne aby jej ta zabawke pokazac i raczej bez wiekszych problemow namowie ja na zakup :>

    Moje wrazenia :) Gra daje duzo frajdy. kontrolery sprawdzaja sie idealnie, wystarczylo popatrzec na te usmiechniete od ucha do ucha geby graczy. opanowanie sterowania zajmuje niecala minute a po 3 minutach gry juz w ogole nie myslisz o tym co robi ktory przycisk tylko grasz :> Gralem we wszystkie gierki tam wystawione :) Hitem dla mnie oczywiscie byla Zelda - gralem w oba demka hehehe (chodzenie sobie po ladzie oraz w lowienie ryb) - lowienie ryb wymiata. Jako byly wedkarz musze przyznac ze zrobiono to rewelacyjnie :)

    Aby zagrac nie trzeba wcale dlugo czekac. Jest sporo dzieciakow a one jak widza grafike to mowia, ze na x-pudle jest lepsza i szybko odchodza bez sprobowania gry. I to ich blad bo grywalnosc na Wii jest bardzo duza. Niestety takie podejscie dzieciakow - czyli sporego grona odbiorcow - powoduje to, ze pozniej wychodza gnioty z piekna grafika i praktycznie zerowa grywalnoscia :/ Choc trzeba przyznac, ze grafika na Wii jest troszke archaiczna co jednak i tak nie odwiedzie mnie od kupna tej konsolki :]

    ja chce 100% jasne tpc

    1. powyzej napisalem moje wrazenia z gry na wii - jesli kogos to interesuje :) , macol 26/11/06 11:17
      bo po temacie sie ciezko domyslic a nie chec dublowac posta

      ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL