Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 15:25
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Artaa 15:19
 » cVas 15:17
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12

 Dzisiaj przeczytano
 46856 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak upgradnac soft w Siemensie S65? , yolek 26/11/06 16:49
jest sobie stronka siemensa:
http://www.benq-siemens.com/...%253A130780,00.html
i tam pisze zeby wybrac odpowiedni soft i jego wgrac do fona.
Potrzebne sa takie dane:
Product: u mnie S65
SW-Version: u mnie 58
Variant: A100
i teraz mam problem, bo wyglada na to ze nie ma softu do tego fonu...
tzn jest wariant A100 ale w wersji 50.
czy moglby mi ktos doradzic ktora wersje softu wybrac?

...::: GG#: 794008 :::...

  1. Chmmm , adamakonto 26/11/06 19:13
    Nie ma nowszej wersji niz 58:

    http://www.allsiemens.com/flash/S65.htm

    Zreszta jak sie krzaczy to wrzuc wersje 50 a pozniej podbij do 58.
    Variant od 100,300 i 400 mozna wgrac bo ma polski jezyk w sobie.
    Co prawda mapy (FFS`y) operatora zostaja nadal w telefonie ale powinno byc ok.Jak nie beda dzialaly dobrze mms`y i wap to znaczy ze byl wypuszczony w innej sieci i trzeba kompletnie go wyczyscic wlacznie z wyrzuceniem ffs`ow ale akurat tym sie nie bawilem wiec nie bede sciemnial co robic

    Niezaleznie od tego poczytaj najpierw fora na :

    www.siemensiak.pl
    www.fks.pl

    Patche i inne cuda wianki (ale to juz wyzsza szkola jazdy) sa na :

    www.siemensmania.cz


    A.

    Adam

  2. Aha , adamakonto 26/11/06 19:14
    Z tego co pamietam nie wgrywaj Variantu wyzszego od 400 bo nie bedziesz mial polskiego jezyka.

    Adam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL