Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05

 Dzisiaj przeczytano
 51479 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie we wrocku ATI x1900xt 512 mb?? , spidi 26/11/06 21:56
Planuje zakup tej karty na swieta i nie widze jej w arescie ani w proline na allegro tez nie widac jesli chodzi o dolnyslask. Moze ma ktos ja do sprzedania ?? Interesuje mnie model ze stajni SAPPHIRE . Jesli ktos ma namiary na jakis sklep we wroclawiu to prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje

  1. a ATI x1900xt 512 moze byc? , speed 26/11/06 23:19
    karta praktycznie nowa z zamontowanym AcceleroX2(orginalny radiator tez dostajesz)

    1. Speed, czyżby wymiana na GF8800 ? ;) , fiskomp 27/11/06 07:18
      Możesz sprezentować, się nie obrażę, ew. mała dopłata będzie ;)

      pozdrawiam,

    2. A ile trzeba bedzie zaplacic za nia ? , Grolshek 27/11/06 08:14
      ...i czy przesylka bedzie szla z Kanady czy zabawisz na swieta u nas ?...

      ***** ***!!!

      1. tak bedzie szla z Canady , speed 27/11/06 19:45
        a ile dalbys za nia? ja pokryje koszty wysylki .

        1. Ile tylko sobie zazyczysz... , Grolshek 27/11/06 19:53
          ...jesli nie bedzie mnie na nia stac to po prostu napisze...
          GG 2288362 lub innych komunikatorow nie uzywam...

          ***** ***!!!

    3. ja poprosze tez , spidi 27/11/06 21:30
      o cene chcialem ta karte kupic w polsce lub w uk bo aktualnie przebywam w anglii ale jesli podasz przyjemna cene to kto wie moze moze

      1. jak ktos chetny to: , speed 27/11/06 22:41
        1050zl ,zaznaczam ze karta nowa ( specjalnie kupiona do sprawdzenia AcceleroX2 ) chetny otrzyma karte juz zzamontowanym Accelero x2 i orginalny cooler.karta produkcji ATI.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL