Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 16:48
 » Armitage 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59

 Dzisiaj przeczytano
 51386 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Uruchamianie komputera za pomocą klawiatury , Ginn 27/11/06 14:48
Pisze jeszcze raz :-) Moze sie ktos zlituje i zaspokoi moja ciekawosc.
Czy moze mi ktos poradzic co mam zrobic jeszcze aby mozna bylo klawiatura uruchomic komputer, ustawialem to w biosie i nic nie dalo. Moja plyta głowna to MSI ATX KT6 Delta. A mialem wczesniej duzo gorsza plyte ECS i wszystko dzialalo bez problemu. Klawiature mam na ps2, mam dodatkowe klawisze do wlaczania komputera ktore dzialaly przy starej plycie glownej, zreszta jakakolwiek ustawilem kombinacje klawiszy przy starej plycie to dzialalo. Znalazlem tez krotka informacje w necie ze moze chodzic o zworki na plycie ale o ktore to nie wiem.
  1. No to musisz przeczytac dokladnie manual do plyty , Paolo 27/11/06 14:52
    bo jesli masz taka zworke to musisz ja przestawic, aby sie budzilo z klawiatury

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. Podaj jaka plyta to sie poszuka w internecie , Paolo 27/11/06 14:52
    informacji na ten temat

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. hmm , bartek_mi 27/11/06 15:55
    bylo

    punkt 13 pomoze
    http://twojepc.pl/teksty.php?id=09-board_regulamin

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  4. A ustawiłeś , ligand17 27/11/06 16:20
    w BIOSie wszystko jak należy?

  5. Opis plyty , Ginn 27/11/06 16:39
    ATX KT6 Delta MS-6590 v.2.X
    W biosie ustawilem na pewno dobrze. W manualu do plyty nie znalazlem nic na temat takich zworkow.
    Do bartek_mi: dobre i tyle co napisales ale jak bede chcial jakis punkt z regulaminu to go poszukam :-)

  6. ta plyte , dugi 27/11/06 16:53
    klawiatura wybudzisz jedynie ze stanu wstrzymania/hibernacji. O normalnym wlaczeniu, tak jak za pomoca knefelka na obudowie, mozesz zapomniec.

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL