Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59933 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy mozna jakos w miare latwo zmienic MAC Address karty sieciowej? , kubazzz 29/11/06 02:22
chodzi o to, zeby trwale go zmienic.

SM-S908

  1. trwale tzn żeby zapisać nowy adres MAC "na" karcie sieciowej? , luckyluc 29/11/06 03:47
    123

    // Get rich or die tryin.

  2. .'. , ::LinX:: 29/11/06 07:49
    No trwale to moze byc ciezko bo musialbyc ingerowac w flash sieciowki...

    MacBook Air 13,3

  3. Trwale- tzn przy reinstalce Windowsa , rafu 29/11/06 10:18
    Jesli chodzi o windows (wlasciwosci karty, adres sieciowy)

  4. W winxp i w2k mozna , Jolo 29/11/06 11:17
    Panel Sterowania -> Polaczenia sieciowe -> prawy klik na polaczeniu i wlasciwosci, Ogólne -> Konfiguruj, Zaawansowane -> Właściwość -> Network Address i wpisz nowa wartosc bez myslnikow. I restart.
    Jesli tak sie nie da, to http://www.klcconsulting.net/smac

    jest tak nudno, że zaczyna to być
    ciekawe...

  5. hmm , kubazzz 29/11/06 13:36
    dzieki.
    ja wiem jak w windowsie to zmienic, ale myslalem, ze ten na karcie da sie jakos latwiej niz z uzyciem lutownicy.
    no nic, trudno. fak.

    SM-S908

  6. do kart intela są programiki produkcji intela właśnie , kicior 29/11/06 16:02
    którymi między innymi można to zrobić. Ja używałem akurat w innym celu, zmieniałem zwalony eeprom na karcie, ale z tego co pamiętam opcja zmiany mac-a też była. Może dla innych producentów też są.

    1. a jakies , kubazzz 29/11/06 16:41
      namiary na taki program intela?
      albo jakies slowa kluczowe.

      SM-S908

      1. ibautil.exe ibabuild.exe eeupdate.exe , kicior 29/11/06 17:26
        Różne wersje miały różne możliwości - ja swój znalazłem kiedyś na jakimś japońskim czy koreańskim forum i tylko ta wersja zadziałała - w każdym razie była starsza niż bieżąca.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL