Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 63156 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyta z gniazdem AGR , Piterko 29/11/06 14:03
Szukam płyty która pozwoli wykorzystać posiadaną przeze mnie grafikę na AGP ale jednocześnie da możliwość przesiadki na PCIE w przyszłości. Wiem że ASROCK ma taka płytę ale są one ciężko dostępne. Przeglądając ostatnio Allegro natknąłem się na płytkę MSI K8N Neo3-F ale ona ma jakieś złącze AGR dla kompatybilnych kart AGP. Czy ktoś już próbował takiego rozwiązania?

Moja grafika to Leadtek GF4 Ti4200

  1. a nie lepiej , ligand17 29/11/06 14:21
    sprzedać GF4 i kupić płytę na GF6100 lub 6150 z PCIe?

    1. mówisz , Piterko 29/11/06 14:29
      o zintegrowanej GF6100? Jeżeli tak to czy wydajnościowo to porównywalne z moim GF4? Bo nową kartę to kupie dopiero gdzieś w marcu a do tej pory to chciałbym troche pogiercować w GTR

      1. 6100 , RusH 29/11/06 16:28
        to taki 6200 tylko integra, czyli >gf4

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  2. jest asrock , Dabrow 29/11/06 14:52
    pod intelowskie core2duo na chipsecie i865PE z gniazdem AGP (-; Tyle że bez PCI-E. I pamięci DDR a nie DDR2. Ale za to cena na poziomie <200zł (sam na nią mam chęć - radzio AIW się nie będzie marnował)....

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. Ae on chyba o 939 wspomina ? , Grolshek 29/11/06 15:06
      ...

      ***** ***!!!

      1. 754 ofc.... , Grolshek 29/11/06 15:06
        ...maj mistejk...

        ***** ***!!!

      2. ej no , Dabrow 29/11/06 16:30
        ale słowem nie pisze ze ma być na 939/754/AM2 - tylko przytacza akurat płyty pod amd. Więc mu podałem ze jest też niezłe rozwiązanie na intelu. Ot tyle (-;

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

        1. Niezle to ono bedzie jak wyjdzie... , Grolshek 29/11/06 16:46
          ...c2d na 200fsb... I wtedy je na 300 sie pusci z pamiatkami 400 ddr1 i karta agp i bedzie niedrogo a swietnie...

          ***** ***!!!

          1. (-; , Dabrow 29/11/06 17:16
            póki co kupić mobo zamierzam i pamiątki potem, procka na koncu. Resztę zostawiam bo po co zmieniać (-;

            !!!!!TO JEST SPARTA!!!
            !Tu się nic nie zmienia!
            ------dabrow.com------

  3. A sprawdzałeś, czy Twoja karta będzie działać na tym gnieździe? , zartie 29/11/06 15:01
    Lista kompatybilnych kart była dosyć krótka. Poza tym to AGR to jest proteza o małej przepustowości, IMHO nie warto się w to bawić.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. masz rację , Piterko 29/11/06 15:06
      chyba sobie odpuszczę tego MSI i poszukam Asrocka z PCIE/AGP lub zastanowie się nad zintegrowaną grafiką przynajmniej na razie.

      Dziękuje wszystkim za zainteresowanie

  4. Nie warto się w to pchać. , Dygnitarz/Wiche 30/11/06 00:24
    Już GF 6200, który do wydajnych nie należy traci na wydajności, kiedy jest montowany w pseudo AGP, czy jak kto woli dwóch PCI. Zresztą sam zobacz: [ http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=139-4 ]
    - Doom III: 59 fps w przypadku 6200 na PCI-E i 22 w AGR;
    - 3DMark 2005: odpowiednio 2240 o 860 punktów.

    Im szybsza karta tym większy spadek wydajności. Dwa połączone zwykłe PCI mają po prostu zbyt małą przepustowość.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL