Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 63144 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opera 9.02 i błąd przy logowaniu na Gmaila... , petropanko 29/11/06 15:21
zainstalowałem Operkę tydzień temu i byłem jej szczęśliwym użytkownikiem aż przyszedł czas logowania na Gmaila. Aby była jasność powiem, że kilka razy dziennie wchodziłem na stronę Gmaila by sprawdzić pocztę i problemu nie było. Ale po pewnym czasie logowanie wygasło i pojawił się problem.
Wygląda to tak: loguje się, otwiera się strona "odebrane" i po ok 10-20 sek. pojawia się komunikat o błędzie i mogę już tylko zamknąć Operę. Po odzyskaniu sesji (ponowne uruchomienie) znów muszę się zalogować i historia się powtarza.
To jest treść tego komunikatu o błędzie:
"AppName: opera.exe AppVer: 9.2.8585.0 ModName: opera.dll ModVer: 9.2.8585.0 Offset: 000c7f1e"
Możecie coś poradzić?

-petropanko-

  1. sprawdziłem jeszcze jedno.... , petropanko 29/11/06 15:25
    mianowicie zalogowałem się przez IE - działa bezbłędnie.
    Ale po otwarciu w Operze znowu muszę się zalogować :(

    -petropanko-

  2. Zglaszanie ustawione jako IE ? , adamakonto 29/11/06 15:52
    Moze ustaw zeby sie zglaszala jako IE ???

    A.

    Adam

    1. sprawdziłam, nie pomogło.... , petropanko 29/11/06 18:39
      j.w.

      -petropanko-

  3. Mnie wywala opere przy logowaniu do Gmaila , Paolo 29/11/06 16:22
    i to bez roznicy czy ustawie jako IE czy tez nie

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. czyli, to nie tylko u mnie.... , petropanko 29/11/06 18:41
      zresztą u mnie ten problem występuje na komputerze w pracy i w domu też. Niemniej w Googlach nic ciekawego nie znalazłem.

      -petropanko-

  4. Wlasnie sprawdzilem. , adamakonto 29/11/06 20:28
    U mnie na Operze 9.02 chodzi bardzo dobrze.Na FF 2.0 rowniez.
    Moze Ci sie Opera wykrzaczyla ?
    Uninstall (i wywalenie katalogu poinstalacyjnego jesli pozostal) i Install ponowny po restarcie?? Nic innego mi nie przychodzi do glowy ...

    A.

    Adam

  5. spróbuj najnowszej bety 9.1 , Magnus 29/11/06 21:40
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/ Ja nie mam żadnych problemów z logowaniem do gmail. Nie obawiaj się że beta, działa stabilnie.

    1. Coś dziwnego - ja mam tą wersję i mam problem z Gmail , JE Jacaw 29/11/06 22:07
      Zaczynam podejrzewać, że zależy to od jakiejś opcji, ale nie mam pojęcia jakiej.

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. Uzupełnienie... , JE Jacaw 29/11/06 22:14
        ...pobawiłem się i mam ten sam objaw co przy Skype tzn. wpisuję użytkownika i hasło... po czym wracam na stronę do logowania, czyli tak jakby się logowanie nie udało. Jednak wystarczy odświeżyć stronę i normalnie wchodze na konto. Nie wiem od czego to zależy, ale tak się dzieje u mnie.

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. ten efekt co opisujesz... , petropanko 29/11/06 22:50
          występuje u mnie przy logowaniu do Poczty Panoramy Firm (epf.pl).
          I to niezależnie od przeglądarki IE/FF/O!
          Z reistalką i testem tej bety jeszcze się wstrzymam, niemniej dzięki za rady.

          -petropanko-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL