Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Soulburne 22:45
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39

 Dzisiaj przeczytano
 66014 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagle padlo mi polaczenie fire-wire. w bardzo dziwny sposob. , kubazzz 30/11/06 01:51
bez problemu kopiowalem pliki przez FW miedzy laptopem a komputerem stacjonarnym.
dzisiaj tez kopiowalem. po skopiowaniu ok 20GB nagle na laptopie dostalem komunikat, ze nie mozna odnalezc sciezki.
I sie zaczelo kombinowanie.
polaczenia 1394 maja charakterystyczna ceche, ze sa zawsze wlaczone. Ale na komputerze stacjonarnym jakos dziwnie nie moze przypisac sobie adresu IP.
Mam dwa rozne kontrolery FW i dlatego dwa polaczenia. Oba zachowuja sie identycznie. Te same bledy i te same komunikaty. Sa tez tak samo skonfigurowane.
Tak to wyglada teraz:
http://img214.imageshack.us/img214/2540/fwpq1.jpg

a przy probie naprawienia polaczenia:
http://img242.imageshack.us/img242/456/fw2iu8.jpg

raz mialem inny komunikat - ze nie da sie USTALIC ustawien TCP/IP dla tego polaczenia. Ale ten komunikat nie chcial zniknac.
resetowalem komputer, laptopa tez, przepinalem kabel. nic.
na laptopie normalnie funkcjonuje, a na stacjonarnym sie cos popsulo. tylko co to moze byc?
Aaa. raz po resecie polaczenie tez nie moglo uzyskac IP, ale kliknalem 'napraw', cos tam mignelo i zadzialalo. Skopiowalem kolejne GB i znowu sie zepsulo.
Proba recznego wpisania IP konczy sie tak samo jak klikanie 'napraw' - ten sam komunikat: http://img242.imageshack.us/img242/456/fw2iu8.jpg

Ma ktos jakies sugestie?
Z gory dziekuje.

SM-S908

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL