Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Soulburne 22:45
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39

 Dzisiaj przeczytano
 65966 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jest tu jakiś prawdziwy haker? , Manga_B 30/11/06 13:56
Chcę wysłac maila, ale musi byc 100% anonimowy. Obmysliłem już metodę, ale jako, że to będzie coś do osoby powiązanej z ludkami obcykanymi z informatyką, to musi być nie do rozgryzienia.

Jak ktoś jest, niech się zgłosi, wyslę próbnego maila. Zobaczymy czy to da się wyśledzić.

P.S. Mail do tego kogoś to nic nielegalnego, po prostu informacja o kantach w jego firmie i moża być przechwycony przez gościa, który robi przekręty.
  1. wszystko , tommi 30/11/06 14:00
    sie da wysledzic, zalezy od checi osoby szukajacej

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

  2. załóż konto na jakimś serwerze poczty i podłącz się do niego porzez TOR , Artaa 30/11/06 14:01
    http://pl.wikipedia.org/...or_(sie%C4%87_anonimowa)

  3. nie rozumiem , maciell 30/11/06 14:05
    twojego problemu. Wyslij maila przez proxy i z poczty zalozonej gdzies na darmowce przez www. Zreszta jak gosciu bedzie czytal te maile to co to da. Przeciez i tak to wychwyci czy bedzie anonim czy nie. Poza tym jak chcesz obejsc tego goscia to po prostu zadzwon do tej osoby, z ktora chcesz sie dogadac. Jak chcesz byc anonimowy to zadzwon z budki telefonicznej, albo z komorki tylku ukryj numer. Poza tym to co piszesz jak dla mnie smierdzi jakas brudna sprawa.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. No brudna jest... Facet rżnie gościa na dziesiątki tysięcy, a pracownicy zarabiają grosze. , Manga_B 30/11/06 14:33
      Wszyscy to widzą, nikt ryja nie otworzy bo się boi zastępcy szefa, który kręci wałki. Szef o niczym nie wie, poczciwy facet jeździ polonezem. Zadzwonić nie mogę, bo qfa głosu nie zmienię, nie?

      A co do maila, to musze mieć pewność, bo zastępca ma naprawdę znajomości w świecie sieciowców i długie łapy...

      A dłużej nie zniosę złodziejstwa.

      1. a tradycyjnym poleconym nie mozesz ? , sakooL 30/11/06 14:37
        123

      2. a znajomego , maciell 30/11/06 14:38
        nie masz, ktory za ciebie wykona taki telefon? Rhany przeciez tu do glowy przychodzi tyle sposobow. Chociazby list,sesemes itp. itp. bo przeciez chyba wiesz, gdzie mieszka szef. Nie wiem dlaczego uparles sie na emaila. No i poza tym gdybyscie mieli jaja to ktos powiedzialby to temu szefowi w zaufaniu i tyle.

        Historia jest wypisana na piaskach
        Arrakis...

  4. Anonimowe serwery proxy... , pachura 30/11/06 14:18
    ...często i tak trzymają logi. Ponoć są jakieś _totalnie_ anonimowe serwery w Chinach czy Rosji, ale wg. mnie najłatwiej jest iść do kafejki, założyć konto np. na poczta.wp.pl i stamtąd wysłać. Inna sprawa że w kafejce mogą być kamery, i możesz się nadziać jak ten radny (zdaje się) PIS-u który oczerniał kontrkandydata na jego blogu ;)

    Inna możliwość to zrobić łańcuszek - przez n serwerów proxy.

  5. Jaki problem , Brauni 30/11/06 16:42
    Kupujesz POPa lub innego prepaida.
    Zakładasz konto na WP czy onet
    Wysyłasz łącząc się poprzez GPRS z tego prepaida ...
    W sumie jekieś 30 min ;).

    Br@uNi Polska

  6. a nie można , _oLo_1984 1/12/06 07:10
    listu poprostu napisać ?



    pozdr

    awake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL