Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Soulburne 22:45
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39

 Dzisiaj przeczytano
 65991 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja systemu winXP , kaszpio 30/11/06 16:06
Witam.
Posiadam pseudo serwerek HP 110.
Sprzet ten nie posiada stacji dyskietek, ale musze zainstalowac system an sprzetowym kontrolerze. No wiec podpinam stacje dyskietek przez usb, w biosie zalaczam emulacje flopa, i po naduszeniu F6 przy instalacji jest wszystko ok, system widzi kontrolr i dyski. Tworze partycje, itp itd, system zaczyna instalowac, sprawdza dysk C, i juz przed samym kopiowanim danych wyrzuca: "wloz dysk oznaczony etykieta, ze sterownikami itp itd", dusze eneter ale juz niestety nie widzi tej emulowanej dyskietki...czy ma ktos pomysl, lub lub rozwiazal ten problem w jakis sposob?
Przeciez jakies wyjscie musi byc, aby zainstalowac system na zew. kontrolerze gdy brak stacji dyskietek na plycie?!!?

P.S-plyta glowna nie ma zlacza dla stacji FDD

Pozdrawiam, i dziekuje za podpowiedzi z gory.

Toshiba Tecra S11-124

  1. na szybko: nlite , Ranx 30/11/06 16:08
    integrujesz te stery w instalce i juz.
    do trybu txt of kors.
    da sie.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. ['] , Bart 30/11/06 19:45
      [ ]

      1. ['] , Ranx 30/11/06 19:53
        ups.
        sorka.
        Twoje zdrowie:)

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. ... , zeberko 30/11/06 16:11
    chyba najprościej będzie użyć nLite i zintegrować sterowniki z windows przed instalacją. http://www.nliteos.com/. Potem tylko nagrać tak spreparowany windows i zainstalować.

  3. najprościej , mirkrup 2/12/06 20:34
    to będzie instalacja systemu operacyjnego dedykowanego dla tego sprzętu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL