Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23434 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

['] zmarli , Ranx 1/12/06 09:52
* 1018 - Thietmar, Biskup merseburski, kronikarz (ur. 975)
* 1135 - Henryk I, król Anglii (ur. ok. 1068)
* 1241 - Izabela Plantagenet, żona cesarza niemieckiego Fryderyka II (ur. 1214)
* 1374 - Magnus II Eriksson, król Szwecji i Norwegii (ur. 1316)
* 1433 - Go-Komatsu, cesarz Japonii (ur. 1377)
* 1455 - Lorenzo Ghiberti, włoski rzeĽbiarz i złotnik (ur. ok. 1378)
* 1521 - Leon X, papież (ur. 1475)
* 1640 - Jerzy Wilhelm Hohenzollern, elektor Brandenburgii i ksi±żę Prus (ur. 1595)
* 1811 - Ludwik Szymon Gutakowski, polski działacz polityczny (ur. 1738)
* 1825 - Aleksander I Romanow, car Rosji, król Polski (ur. 1777)
* 1848 - Takizawa Bakin, japoński pisarz (ur. 1767)
* 1866 - George Everest, brytyjski geodeta (ur. 1790)
* 1896 - Stefan Szolc-Rogoziński, polski podróznik, odkrywca (ur. 1861)
* 1914 - Alfred Thayer Mahan, amerykański admirał i historyk (ur. 1840)
* 1916 - Charles de Foucauld, francuski podróżnik, oficer i misjonarz katolicki (ur. 1858)
* 1918 - Margit Kaffka, węgierska pisarka (ur. 1880)
* 1928 - José Eustasio Rivera, kolumbijski pisarz (ur. 1888)
* 1931 - Vincent d'Indy, francuski kompozytor i pedagog (ur. 1851)
* 1934 - Siergiej Kirow, radziecki działacz komunistyczny, zamordowany (ur. 1886)
* 1947 - Aleister Crowley, angielski okultysta (ur. 1875)
* 1947 - Godfrey Harold Hardy, angielski matematyk (ur. 1877)
* 1952 - Vittorio Emanuele Orlando, włoski polityk i prawnik (ur. 1860)
* 1958 - George Hubert Wilkins, australijski badacz polarny (ur. 1888)
* 1964 - Włodzimierz Kaczmar, polski ¶piewak (bas) i pedagog (ur. 1893)
* 1964 - J. B. S. Haldane, angielski genetyk i filozof (ur. 1892)
* 1973 - Dawid Ben Gurion, premier Izraela (ur. 1886)
* 1975 - Hans Schweikart, niemiecki reżyser filmowy (ur. 1895)
* 1982 - Kazimierz Ratoń, polski poeta (ur. 1942)
* 1984 - Jan Załęski, polski polityk, minister (ur. 1926)
* 1987 - James Baldwin, amerykański pisarz (ur. 1924)
* 1989 - Alvin Ailey, amerykański tancerz i choreograf (ur. 1931)
* 1990 - Sergio Corbucci, włoski reżyser filmowy (ur. 1927)
* 1990 - Robert Cummings, amerykański aktor (ur. 1908)
* 1991 - George Stigler, amerykański ekonomista (ur. 1911)
* 1997 - Stéphane Grappelli, francuski skrzypek jazzowy (ur. 1908)
* 2003 - Carl Schenkel, szwajcarski reżyser filmowy (ur. 1948)
* 2005 - Mary Hayley Bell, brytyjska pisarka, aktorka (ur. 1911)
* 2005 - Jack Colvin, amerykański aktor (ur. 1934)

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  1. hmm , bartek_mi 1/12/06 10:00
    nie widzialem, ze Stefan Szolc-Rogoziński byl podroznikiem
    czlowiek sie uczy cale zycie

    ale moglbys juz dac spokoj bo sie syf robi
    ja rozumiem, ze to vendetta ale bez przesady

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. ile mozna... , atabe 1/12/06 10:14
    to sie forum zmarlych robi... :/ a chyba juz kazdy wczoraj zrozumial, o co ci chodzilo...

    1. nie każdy , J@rek 1/12/06 10:20
      ...

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  3. Idz zamelduj koniowi , maddog 1/12/06 10:22
    And you know what? I dont give a fuck ! Codziennie ludzie umieraja, codziennie sie rodz±. Taka kolej zycia. 68 miesiecy na Boardzie, pewnie gdyby nie to, to mialbys bana jak stad do Meksyku. Moja rada - przestan brac ten hajs ktory masz, idz sie przewietrz na dworze, nie wiem pojdz do baru na piwko. A jak wrocisz i ci nie przejdzie to na Oncecie pewnie przyjm± cie z otwartymi ramionami.

    1. popieram , bajbusek 1/12/06 10:30
      Ranx, dlaczego muisisz byc tak samo glupi jak inni ?
      Wqrza Cie to ? Rzuc paroma jobami i po klopocie... po co zasmiecac miejsce, w ktorym spedzales/spedzasz mile chwile ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL